morrissey

eski the smiths vokali.efendi tavrıyla her kesimden insanın sevgisini kazanan ingiliz yüce şahsiyet.kendisinin hakkında asexual rivayetleri vardır.hala taş gibi olup 2006 da efes one love festivalini şenlendirmiştir.
everyday like a sunday,let me kiss you,ı have forgiven jesus,alma matters,suedehead,there ıs a light that never goes out gibi şarkıları dillere pelesenk olmuştur
kendisine birçok defa gerek basın gerekse yakın çevresi tarafından sorulan "gay misiniz ? " sorusuna bir türlü net cevaplar vermeyen kişidir.
irish blood english heart bir başka hatırı sayılır çalışmasıdır.
insanları bunalıma ve kaosa sürüklemeye yemin etmiş ingiliz kişilik. tabi tapıyoruz orası apayrı. oscar wilde manyağıdır. james dean hastasıdır ki kliplerinde de görmek mümkündür.
konser 19 temmuz perşembe günü 19. istanbul jazz festivali adı altında harbiye cemil topuzlu açık hava tiyatrosunda olacaktır. iksv inanılmaz kötü bir iş çıkaracaktır konser bilet fiyatları çok pahalı şu an sadece 165tl lik 3. kategori biletler kalmıştır. *. konserde oturulacak yerler belli olacaktır ve oturarak izlenecektir. sanki müzeyyen senar konseri izliyoruz amk. daha kötü bir organizasyon hayal edemiyorum. konser sırasında atacağı gömleğini bile yakalamak için kendimizi parçalayamayacağız.

çok ciddiyim hayatımda bir bu adam için bu kadar rezilliğe katlanabilirim. çünkü morissey bebeğimin de yaşı ilerledi artık belki gelir belki gelmez bir daha türkiyeye.

ayrıetten bugün doğum günüdür aslan parçasının.
19 temmuzda türkiyeden bir yıldız daha gelip geçmiştir. yaz okulu sınavım olduğu için ertesi güne konsere gidememenin o kadar üzüntüsünü yaşadım ki ders çalışamadım. giden arkadaşlarım da telefonla arayıp büyük götlük yaptı zaten. konser de bir o kadar keyifli geçmiş. kimbilir bir daha ne zaman gelir türkiyeye ama sanırım artık benim onun konserini koşturacağım daha aşikar. izlemek isteyip de izleyemediğim tek konserdi napalım sağlık olsun da demiyeceğim sınavım da bok gibi geçti gideydim keşke göreydim bebeğimi. ama oturarak izlenmiş konser komik tabi orası biraz

*
the smiths grubunun eski vokali. etkileme gücü oldukça yüksek insanlardan biri. melankolik gecelerimin baş parçalarının sahibi. debresif geçmişimi suratıma tokat olarak yapıştırmaktan bir an olsun utanmayan söz yazarı. herkesin kalbini çalabilecek tarz ve çeşitlikte şarkılara imzasını atmış birinden bahsediyorum size ve boşuna bir ''müzik tanrısı'' olarak isimlendirilmiyor insanlar tarafından. beni benden eden ve bunalımlı gençliğimin karanlık meyvelerini olgunlaştırmama yardımcı ilk dinlediğim ''şey'' i ;http://ayisozluk.com/lnk.in/879364
saçının modeline kurban olduğum, muhteşem sesli adam. ayrıca aseksüelmiş, fakat ben buna inanmakta güçlük çekmekteyim.
"dünyada daha fazla eşcinsel erkek olsaydı savaşlar olmazdı. heteroseksüel erkekler birbirlerini öldürmeye bayılıyor. heteroseksist sistem, daha fazla şiddet, daha fazla savaş ve daha fazla ölüm üretiyor." açıklamasıyla beni benden almıştır.
tabi adam bizim militarist geylerin varlığından habersiz.. yoksa böyle bir açıklama yapmazdı.
bizim sanatçi etiketli bazı iğrenç lubunyalar hazır olda onuncu yıl marşı okuyarak linç kampanyalarına öncülük ederler, bu da yetmez, şarkı yarışmalarına jüri üyesi yapılarak taltif edilirler..
bu adamın 2009 yılında orkestrası ile verdiği bu poz ne kadar güzeldir.
italya konseri sonrası, sarılıp öpebilme şansına eriştiğim yegane varlık. kokusu burnumda. meat is murder dinledikten sonra et yiyemez, there`s a light that never goes out dinledikten sonra gece arabanıza atlar, şuursuzca turlarsınız. let me kiss you, bazen kendinizi zehirlemektir. kiymetlimisssdir moz.
''aşmış insan nasıl olur?'' sorusunu sorduğumda aldığım cevap.

kendisi vegandır bu arada ''meat is murder'' albümü burdan gelmektedir. ah ne hoştur , bir insanı hayattan fazla sevecek bir adamın olduğunu bilmek ve o adamın popüler kültür kurbanı olmamasını.

cinsel yönelimi hakkında bir açıklama yapmamıştır.fakat heteroseksüel olmadığı da çok açıktır.şarap gibi bir adam , zamanla güzelleşiyor.
3-5 ay önce çıkan otobiyografisinde zamanında bi erkekle ilişki yaşadığını açıklamıştır.
first of the gang to die ile çok sevdiğim, '' international playboys '' deyisine kurban olduğum, tanri nickli sözlük yazarımız sayesinde hayranı olduğum efsane adam. son albümünde istanbul diye bir şarkı var ve 7 aralıkta istanbulda konser verecek muthis insan
söylenenlere göre 19 ağustos'ta istanbul'da konser verecekmiş bu efsanevi insan. konser mekanının açıklanmasını merakla beklerken kumbarama bir şeyler atmaya başlayabilirim. bekle bizi moz!
morrissey sen benim allahımsın.

saçmalamayın tabikiii bayılarak there is a light that never goes out dinliyorum, aman tanrımmm o neee!!! şşşşş, dinle dinle düşünme çınıms.
"everyday is like sunday" şarkısıyla benim gibi tuzu kurulara selam çakmıştır.