mutfak masası

yeni sözlük yazarımız. hoş geldin.

(bkz:askk)
kısa da olsa sohbetinden benzer kafa yapısına sahip olduğumuzu düşündüğüm, bir şeyi söylemeden önce iki kere düşünen birisine benzeyen, anladığım kadarıyla yanlış anlaşılmaktan cekinebilen, ılımlı, ne kadar düzgün ve tontis bir burnu var diye içimden geçirdiğim sevimli yazardır.
seyahat etmeyi, incelemeyi, keşfetmeyi seven biri olduğunu düşünüyorum. diğer yandan sanırım derin bir karakteri var, ölçülü davranmayı seviyor olabilir. ya da yeni tanıştığımız için ben öyle hissettim. olaylara tek taraftan değil bakılmayan taraftan da bakıyor, bu hoşuma gitti. ilaveten çok tonton, çok yakışıklı.
kesinlikle nick'inin hakkını veren yazarımız tüm zirve boyunca masanın baş köşesine koyuldu. uzaktan inceledi anlattı müthiş yol hikayeleri var taa memleletime kadar gitmiş. mutlaka dergiye de yazmalı. olaki heybeli ada zirvesi yaparsak bana çuklatalı ıslak kek yapacak söz verdi.
hakkında yazılanları fazlasıyla hak eden ve tanıdığım her güne şükür eklediğim, hikayemin en güzel parçası, uyandığımda yanımda oluşundan hiçbir zaman sıkılmadığım en güzel parçam. sevgilim.