nar sözlük

tatlıpanda ile tanışmama vesile olmuş sözlük, bu tanışıklık neticesinde ikimiz de buraya geldik. güzel bir yer ama biraz da burayı deneyelim. buradan da bir gün gideriz sanırım.
ayısözlük reklamını görüp geldiğim sözlük. burayı tanımama fırsat verdiği için teşekkürü bir borç bilirim.
ayı sözlük hakkında ileri geri fobik fobik konuşan yazarları var. biri sözlük ölmüş demiş, çok cinsellik konuşuluyor demiş, diğeri midem bulandı demiş, bir tanesi de adıma kurulan sözlük demiş. eski kolim galiba, gerçi sözlüğü kimse için özel olarak kurmuş da değilim. hayırlısı diyelim. öpüyorum seni nar. daha 2 ay önce falan kurulmuşsun, ufacık tefecik bir bebeksin. hakkında bir şey bilmiyorum, bir şey yazamayacağım fakat güzel görünüyorsun. hadi bye
ekşi sözlük özentisi sözlük
üzerinde ayı sözlüğe benim adıma açılmış sözlük dediğim sözlük. üzdünüz beni.
şöyle bi bakıp çıktım bir daha girer miyim cık sanmam.
sol frame'i midemi bulandırdı.
adını çok düşünmüş olmalılar (bkz:nar ekşisi)
bence sol framesi güzel olan sözlük.
şecerüddür nickli bi yazarı var 1200 küsür entry girmiş.

ayı sözlük için "çok afedersiniz de orada dalga geçmek amaçlı da olsa takılan adam vurduruyordur. hatta vurdurmak için kapı kapı ev dolaşıyordur. bulunduğunuz ortamlar kişiliğinizi etkiler, yani aklınızca orada o insanlarla dalga geçmek için bile bulunuyor olmanız normal değil. midem kalktı. abv lan!"

düşünsenize bu zihniyetin o sözlükte tam 1200 küsür entrysi mevcut.

biosu da ilginç, "çok okur, çok yazar, çok konuşur, çok dinler, çok izler ve evet aynen düşündüğün gibi "çok bilir". aslen hukukçu olup psikoloji ve tıp (özellikle nöroşirurji) en bi en özel ilgi alanıdır. şimdilik bu kadar, zorla bio bu kadar oluyor. eklerim sonra."

hukuk, psikoloji, tıp falan diyeceksin, sonra da bu nefret dilinle entryler döşeyeceksin. insan ziyanlığı!
şeci ünlü etmiş sözlük. burada da mı namı var yav.
neden bulamıyorum bu siteyi?. sanırım kapanmış, bilen varsa yeşillendirsin...