ne istediğini bilmeyen insan modeli

hediye alırken ve traş olurken 'yaaa almıyorum hediye mediye amk' ve 'hepsini kısa kes, sikicem yaa' dedirtebilir
hep kaçırdıklarına yanar bir türlü önüne bakamaz. istediğini alsa da istediği asla onun ihtiyacı olan değildir.
siksem mi sabaha mi biraksam ikilemini sürekli yasayan insandir. çogu zaman bu ikircikli tavri nedeniyle büyük baliklari kaçirir ve sinirden kendini sikmeye kalkisabilir.
bu insan modellerine dönüp "sen de ne emmeye geliyorsun ne gömmeye be" dediğinizde kısa süreli bir şok yaşayıp bu özelliklerini sorgulayacaklardır.* *
türk toplumunun çoğunluğunu oluşturan modeldir.
ilişkide her iki tarafı da yıpratan insan modelidir. kesinlikle uzak durulması gerekir. ne istediğini bilmemek ve ne yapacağını bilememek ayrı şeylerdir çünkü.
çok açım ama hiç bir şey yemek istemiyorum diyen kişidir
kesinlikle burcu ikizlerdir. hic sasmaz maalesef.
haddini bilsin yeter, onu öylede severiz.
valla çekilmezdir. kararsızlığa dozunda, yerinde bir nebze katlanılabilir, yardımcı olunabilir, hepimizin başına gelebilir ama sen daha ne istediğini bilemiyorsan, ben seni nasıl anlayacağım?
ne istediğini bilmediğinin de farkında değilse hem kendini hem de çevresindekileri hatrı sayılır şekilde yoran insan tipidir.
yaa bu ben olabilirim. ne istediğimi değil de neyi istemediğimi biliyorum
itin gotune sokulmus ne var ki tecrubesiz olmak kotu bir sey degildir. bazi seyler yasanarak ogrenilir bu da onlardan biridir. yemedigi halt kalmayan ama ne istedigini bildigini addeden kisi de olgunum diye gezmesin ortalikta o baska bi sey oluyor cunku :d
  • /
  • 2