noblebear

yepisyeni yazar. öğrenmeye çalışıyor, yazacak. hoşgeldin sefalar getirdin.
(bkz:#12760) entrysiyle tebessüm etmemi sağlamış yazar. hoşgeldin.
tşk ederim içimden geldi yazdım
tanıdığım en aktivist hayvanseverlerin başında geliyor. bu gün ayı sözlük hayvan severler zirvesi ne uzaklardan gelmiş, bu organizasyonda etkin rol oynamıştır. bize de pankartlar hazırlamış, görevli etiketiyle de bir nevi onurlandırmıştır. koşturmacalı ve yorucu bir gün oldu, umarım tez zamanda dinlenme fırsatı olursun. tanıştığımıza sevindim.
tşk ederim dark, ben de çok sevindim daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle sevgilier ...
hayvan dostu, eski sevgili düşmanı. *
yok bea ne olursa olsun eski dost dusman olmaz (sadece gider eski pisligin ustune sifoonu ceker ortadan kaldırırsın ) gecmisteki guzel gunleri anar yoluna devam edersin dusmanlikta kalmaz
eyvalahhhh benimde kontesimde basının taci gozunun nurusun
pek tanımasam da hayvanlara olan yakınlığı fazlasıyla dikkat çeken yazar. hayatının büyük bölümünü onlara ayırdığı belli, benim beceremeyeceğim bir şey ama kendisini takdir ediyorum.
tessekkür ederim naringergedan. sizin gibi özel güzel insanlari tanıdıkca hele bir de yürüdügüm yolda destek verip yalnız birakmadiginiz zaman gücüme güc katılıyor.
iki telefon taşımakta ve akıllı telefonları pek sevmemektedir. kocaman fedakar ve merhametli bir yüreğe sahiptir.
tşk ederim catgril bi mukabil sende oylesin itiraf edeyim malesef akıllı tlf ahı var ya kaybediyorum ya düşürüyorum ya benim çocuklar kemiriyor yada sinir anıma denk gelip kendilerini duvarda buluyorlar diger tlf 5 gün jarzı gidiyor eski tlf larla daha mutluyum