örümcek adam öpücüğü

ölmeden yapılması gereken şeylerden. o cüsseyle kimse bay parker gibi başaşağı dönemez kolay kolay. bu yüzden kanepeye uzanmış kitap okuyan masum tombul sevgilinin şöyle biraz geriye yaslansana diye oyuna getirilmesi suretiyle yapılabilir...
diyaloğun sonrası şöyle:
+ e bi yaslan
- niye ki
+ bi yaslan, bişey yapcam
- ıh yaslandım ne olcak şimdi?
+ ...
- ...
- oha lan. süpermiş
+ konuşmaaa
...
radyoaktif tedavi aldığım sırada 3 gün boyunca, yalnız kaldığım kurşun kaplı odada, arayıp da bulamadığımdır. gerçi örümceğin radyasyonlu olması gerekirdi sanırım, benim süper örümcek güçlerine kavuşmam için. ama bu tersi olurdu, süper insan özellikli bir örümcek, herhalde ilk olarak, ağ yapmak yerine 3 katlı bir eve yerleşir, tüm ağları temizlemeye girişirdi, bir iş bulup gereksiz şeyleri satın alabilmek için ömrü boyunca neye hizmet ettiğini bilmeden çalışır, en az 3 çocuk yapar ve ölürdü.
geçenlerde yatağımda uzanan partnerime tersten yaklaşıp denediğim öpücük. içimden ilk öpücüğü tekrarlıyormış gibi gelmesine yol açan öpüşme şekli.
eğer illaki gerçekleştirecem diyorsanız partneriniz ve siz yere yatay şekilde yapınız. spiderman filmindeki sahneye özenip yere dikey şekilde gerçekleştirmeye kalkarsanız bakınız spoderman: . artistliğe gerek yok.