passiflora

işe yaramayan su. buna 10 liraya yakın bir para bayacağınıza, gidin 250 mllik erikli su alın daha iyi. erikli su lan! boru değil. 9 lira 50 kuruş da cebinizde kalır hem. mis.
folloş olmuş bünyede (bkz: ben) etkisi olmayan sakinleştirici nitelikteki şurup.
kesinlikle bi sike yaramayan şurubumsu.
çarkıfelek bitkisi ve bu bitkinin özünden yapılan bir şurup bu. stres, uykusuzluk falan iyi geldiğini söylüyorlar ama daha tam etkisini görebilmiş değilim.

ayrıca chat odalarının vazgeçilmez nicklerinden birisi, görmezsem olmaz.
deniz seki'nin şarkısıdır.

''aşk pasifloradan çok hoşlanır
uyutmaz, uyuyamaz hiç üstelik ''
sulandırılmış pekmez içilse daha yararlı.
lise 2de homoseksüelliğimin artık dank ettiği zamanlarda, bu durumu hayatımla ve o zamanki inançlarımla örtüştüremediğim için aileden gizlice eczaneye gidilip aldığım, gece yarısı mideye indirilip, buna rağmen hiç bir boka yaramamış olup , sabah odadaki ağır koku sonucu, annemin arayıp bulduğu ve bunu neden içiyorsun oğlum dediği ''güya'' rahatlatıcı sıvı
gayet sakin adam olduğumdan hiç kullanmadım kendisini. hem bu entryler sonrasında da kullanmayı düşünmüyorum. öyle etkisizse eğer tahminimce buzlu badem bile daha iyi gelebilir.
ilk defa içiliyorsa veya uzun bir aradan sonra içiliyorsa ilki etki eder fakat ikinci ve sonrasında hiç bir etkisi yoktur.
kavga sırasında çorba kaşığı ile ilk yardıma koşan şurup.
mirc chat kanali nick'idir. kankasi tangam acitiyor ile irc temelli chat kanallarinda firtina gibi esmistir. sonra aralari bozulmus, passiflora tangam acitiyor ile iliskisini kesmistir. simdilerde overlok atelyesindedir, sigorta sorunlari yuzunden birkac is degistirmistir, atelyeden kizlarla arasi iyidir, arada bara da cikar ama eski hali kalmamistir. sevdigi yemek kurufasulye, bigmac menu, iskenderdir, collezione'den giyinir. tangam acitiyor ise en son silivri milenyum kuaforde calisirken gorulmustur.
yolculuğa çıkacağını yetişkin kedinize 8-10 cc verirseniz sesi soluğu çıkmıyor. narkozla uyutmayı düşünenlere küçük bir bilgi.
bir dönemin meşhur pasif gey nicki. hala hornette görüyor olmak gerçekten göz yaşartıcı. nostalji yaptım akşam akşam.
1. chat uygulamasi nicki
2. bitki ozlu sakinlestirici, lise uce giden hipi ozentisi kizlarin ve bir kisim gayin gozdesi, ruhi bunalim/statu surubu.