penissizlik

uzun bir süredir penisten ayrı kalma durumudur. insanın içi cayır cayır olur. kötüdür.**
dildonun var olma nedeni. demek ki neymiş ıssız bir adaya giderken yanımıza yok efendim cdlerimi alırım, yok kıyafetlerimi alırım, efendime söyleyeyim kitaplarımı alırım numaraları yerine insansız ortamda penise alternatif götürmek gerekir. dildo insan sevdiğini siker mi düşüncesi ışığında penissiz bir hayat için tek şanstır.
fiziksel olarak erkek olmamaya delalettir.

(bkz: kadın)
günlük trafik mücadelesinde, nadide refleks ve hamleleriyle ortalığı batıran bayan sürücülerimize klasik küfrüm: "yaraksız!"

yıllardır birkaç hetero arkadaşımla altyapısını geliştirmeye çalıştığımız bir tezimiz var: otomobil kullanmak, araç-gereç kullanma becerisi gerektirir. yarak/penis, doğal bir araç-gereçtir. erkekler, o doğal araca sahip olduklarından, onu kullanma becerisine paralel olarak, birtakım beceriler geliştirme eğilimine sahiptir. oysa, dişiler penissiz/yaraksız olduğundan, maalesef araç-gereç kullanımında daha az beceriklidir. (hoş, bununla birlikte, tüm rezil ve katil sürücüler de çoğunlukla penislidir...)
yani, biraz ayrımcılık olacak ama, gözlemlerimiz, penisli olmanın yararlı bir şey olduğu yönündedir...
sevgisizlik, umutsuzluk veya tatsızlık gibi buruk ve can sıkıcı şeyleri akla getiren bir yoksunluktur.
penis duygusal bir varlıktır, hepinizin bildiği gibi fazla sallayınca başı dönüp kusabilir.
ama o boşluk hissine neden olan varlık penis değildir, olsa olsa yarraktır, haydardır, sevdiceğin ismidir ama penis gibi duygusal değillerdir.
lütfen duygusal bir varlığı görev adamı statüsüne çekmeyelik, gerekli hassasiyeti gösterelim. * *