poppers

yenip içilen bir şey olduğunu sanarken; koklanan bir şey olduğunu öğrendiğimde cahilliğimden ötürü utandığım uyargaç. bizim evde sucuk, ekmek falan var ama poppers yok ondan zahir.
kimyasal bir madde. sadece fazlası değil azı da zarardır. yararlı olsa sevilmezdi zaten.
çok alındığında kısa süreli baş ağrısı yapar. anal ya da oral pasifi uçurur, aktifi ise yorar, ereksiyonunu indirir. *. ayrıca burunda alerji yapabilir. sonuç olarak tiner gibi bir şey, tabii ki hayvan gibi zararlı. bence düzenli olarak yapmayınız. *
4-5 kez falan denedim, sonrasındaki saçma baş ağrısı dışında bir etkisini göremedim, bir buçuk dakika falan çok hoş ama.
bir kez gece kulübünde çokça çektiğim ve o gün durdurak bilmediğini anımsadım. pardoooonn poppers olan var mııığ dedirtebilir.
hayatımda sadece bir kere denediğim, güya koklatınca insanın kendini rahat bırakmasına, daha fazla tahrik olmasına vs yol açtığı söylenen ama benim için hiçbir etkisi olmadığı gibi gereksiz bulduğum yardımcı seks aparatı.
son dönemde "aşırı dereceli tehlikeli uyuşturucular" kapsamına değerlendirildiğinden, ingiltere başta olmak üzere bir çok ülkede yasaklanması gündemde olan kimyasal.
hayatımın en komik anlarından biriydi, bi arkadaşın evinde kahvaltıda toplandık, sabahın köründe kimsenin afyonu patlamamış, sabit noktaya bakar gibi birbirimize bakıyoruz. o gün evde olan yeni tanıştığımız bir kadın ev sahibinden daha çok evi sahiplenmişçesine bizimle ilgileniyor masayı kuruyor vs. birisi bu kelimeyi cümle içinde kullanınca ablamız kulakları kurt gibi dikti: "ay papırs mı var yoksa? çok severim, bayılırım, evde temizlik yaparken koklar koklar temizliğe devam ederim." demişti.

kadın ufacık tefecik yasemin ince ebatlarında fırlama bir tip olunca gözümde canlandırdım ne bilim çok gülmüştüm, evden çıkana kadar gülmüştüm, tabiki papırsı bilmem etmem alakam yok izlenimi vermiştim. daha sonra bir süre o kadınla çalıştım lan ben, şu gözler neler gördü neler ooooyyy oyy..
tüm satıcılarını planetromeo , hornet gibi platformlarda bulabileceğiniz sözde keyif veren uyuşturucu madde.
denemedim.
bugüne kadar beğendiğim adamlarla beraber olarak zaten bayağı keyif aldığım için şimdiye kadar gerek duymadığım madde.
ilk denediğimde bir ateş bastı anlatamam böyle burun deliklerimden direk beynime bir sıcaklık ve baş dönmesi ile sevdiceğin göğsüne kapaklandım. sonrakiler tabii ki daha zevkliydi ekstra zevk almak isteyenler için ideal lakin fazla kullanmayınız her ilişkide bir kereden bişey olmaz.
eski sevgilim kullanıyor.
  • /
  • 2