profile göt görseli koyup arayış kısmına aşk arıyorum yazmak

şeklen uzuv ruhen maneviyat timsali aşırı kuğul profillerdir. popo odaklı aşk arayışında, bunun cismani ya da uhrevi yanını irdelemek yerine; sevgiye giden yolla pop lop'u arasında doğru denklem kurmak gerekir. madem aşk lazım poponun orda işi ne, ya da madem popo vurgusu var aşk bunun neresinde de denebilir tabi.

zamanla göt görselinden yola çıkarak karakter analizi yapabilen ve bu yolla gerçek aşka ulaştığını iddia eden bir kavim doğmuştur. planetromeo ve muadili sitelerde "bana götünü söyle sana aşk eşiğinin sınırlarını anlatayım bebeyim" türünden sevi mahdumları türeyip etrafa dağılmıştır. bu bakımdan hedef kitlesi düşünüldüğünde kesinlikle samimiyeti ya da ciddiyeti sorgulanmaması gereken profil sahipleridir.**
profiline boy resmi koyup da sonradan götü başı oynayan insandan daha dürüst olan insandır. neyle karşı karşıya olduğunuz bellidir en azından.
eşcinsellerin duygularının sadece sikişmekten ibaret olduğunu düşünen homofobik heteroseksüellere malzeme veren, aşkı götüyle arayan tiplerdir. o göt aşkla sikilir.
yıllardır içime dert olmuş insanlar grubu.

tanım: online dating sitelerinde yazı yazabilecekleri tüm alanlara "aşk arıyorum, tek gecelik düşünenler yazmasıııııın, asq yoq mu yhaa, hala aşka inan var mı?" gibi şeyler yazıp profil fotoğrafına da poposunu koyan insanlardır.

şimdi sevgili kardeşim, aşk ve seks birbirinden ayrı şeyler değildir. hadi bunu geçtim. yazdıklarına bakarsak hemen yatağa girmeyeceğin, öncesinde tanımak-tanışmak isteyeceğin, flört edeceğin, "çıkacağın" birini arıyorsun. bunu ifade etmen de çok güzel çünkü ben mesela o sitelerden sadece 15 dakika içinde yatağıma girecek adamlar arıyorum ve senin başka bir şey aradığını yazman çok güzel.

peki o popo fotoğrafı ne? ona bakıp mı seni tanımaya çalışalım, oradan mı sana aşık olalım? ya utanmadan "benim canım çatır çatır seks istiyor" de ya da sana aşık olmasını istediğin birilerini ararken genital organını iki dakka geride tut.
öyle biriyle tanışmışlığım var. gerçekten de duygusal şeyler aradığına da ikna olmuştum hatta. ne bileyim var öyle tipler, popo fotoğrafıyla gerçek aşkı bulacaklarına inanmışlar. ki bence bulanı da vardır niye olmasın. şans kader kısmet bu işler cicişler. biz en namuslu fotoğraflarımızı koyuyoruz da aşk bulabiliyor muyuz ki.
ne istediğini bilmeyen kişi profili olabileceği gibi kurnazlık yapması da muhtemeldir.
(bkz: sağ gösterip sol çakmak)
belki de aşk ile yapılmasını istediği içindir.
göt gözü açık olan profil sahibi ile götünün iç güzelliğini merak eden sadece aktifin boşalma anına dek yaşayacağı koşulsuz aşka gebedir.
göte gelebilirsiniz dikkat, diye alt metin veren insan evladı.
fazla gülünç durumdur.yarı çıplak foto olsa neyse de popo ve ya penis resmi koyup altına da aşk arıyorum diyene kargalar güler.
vertigo rahatsızlığından kaynaklı bir nöbet sonucu, götü ile kalbinin yerini karıştırmış olabilir.
e erkekler popoya aşık olur zaten neye şaşırdınız tam olarak?
her erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçmediğini farketmiş sanırım.