recep tayyip erdoğan

  • /
  • 14
recep tayyip erdoğanı yalarımmm ıstırırımmmm arslannnn diyen kayserili amcama saygılar
gazi ünvanı verilmesi için meclis harekete geçmiş. mareşal da olmalı bence, kazandığı çok savaş var...

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/erdogana-gazilik-unvani-1741828/
yıllar önce yaptığı üçüncü köprü yorumu;

(bkz:#324943)
yalanı sevmeyen cb, geleceğimizin başkan adayı. yalanlarından bir video derlemişler. fesih yetkisi ile ilgili olanı koymamışlar, şu fesih yetkisi varsa görevimden istifa ederim dediği. belki daha önce yapıldığı içindir. gerçi o fesih dememişti, mesih demişti! yanlış duymuşsunuz siz onu.

https://www.facebook.com/mehmetalkanyalnizdegildir/videos/1145705875538037/
en son haberlere yansıyan, diyarbakır mitingini iptal etmeyi düşünmüş, son anda ikna etmişler. katılımcı kitlenin sayısını "rezalet" olarak değerlendirmiş.

http://t24.com.tr/haber/erdogan-diyarbak...
ona bu pazar küçük bir sürpriz yapın.

https://twitter.com/ayisozluk/status/852585361830236160
bunlaaaar; babadan oğula nesil herhalde?
cidden babadan oğula gibi bir sistem düşünen bir zat, değil mi?
sonumuz hayırrrrlı olsun!...
yuzyilin lideri ahaha
bu sefer kandırılmamış, yanılmış kendisi. mesut barzani kendisini yanıltmış. ay valla tam drama queen bu ya...

yıllar sonra 10 kasım'da atatürk'ü anmak için anıtkabire gelmiştir. gazi mustafa kemal, mustafa kemal demek yerine pek ağzına almadığı "atatürk" kelimesini de kullanmıştır. oy toplamak için sanırım sıra atatürk'ü kullanmaya geldi. daha düne kadar atatürk'e yapılan hakaretlerle ilgili tek bir laf etmeyen rte, bugün az da olsa bu konuya da değindi.

"yurt dışında 1 tl param olsun istifa ederim" demişti, 28 kasım 2017 kemal kılıçdaroğlu konuşması sonrası bakalım nasıl kandırılmış olacak, nasıl kıvıracak.daha önceki utanç veren rezillikleri sonrası koltuğunda kalmaya devam etmişti, istifa edebilecek bir karaktere sahibi olmadığı kesin.
kendisi ve ailesi için yaptırdığı ak saray'ın yıllık maliyeti 845 milyon 365 bin lira. yani dakikada 1608 lira maliyeti var. yani bir asgari ücretlinin 1 ay boyunca çalışıp eline geçmesi için beklediği ve geçinemediği paraya eş değer.

http://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/chp-...
marmara üniversitesindeki konuşmasıyla güldürmüştür.

"cumhuriyet tarihinde bilimle, bilimsel çalışmalarla, araştırmayla, gelişmeyle en yakından ilgilenen başbakan ve cumhurbaşkanı'nın ben şahsım olduğunu iddia ediyorum. olmaya da devam edeceğim."

kaynak: https://www.birgun.net/amp/haber-detay/c...
geçtiğimiz günlerde bir konuşmasında demokrasiye, özgürlüklere, adalete sahip çıkın falan demişti. bugün ise italyan bir gazetecinin “sizi protesto edenlere nasıl hitap edersiniz” sorusuna “teröristlere afrin’de hitap ettiğim gibi hitap ediyorum, onların anladığı dil o” yanıtını verdi. kimin için özgürlük, kimin için adalet, kimin için demokrasi?
aldatilmayi sizden iyi biliriz...
5-6 yaşlarındaki çocuğa "inşallah şehit olursa bayrağı da örterler" şeklindeki yorumu oldukça tartışıldı.
http://t24.com.tr/haber/erdogandan-bordo...
  • /
  • 14