rehberde yer işgal eden boş beleş insan modeli

sosyal ağlarda ya da gay kanallarında dolanırken sık sık telefonlaşma talepleri sonucu rehbere eklenen, arayıp sorulmayan, arayıp sorulsa da bir müddet sonra unutulan; rütin rehber kontrolleri esnasında "bu da kim la, nerden kaydettim ben bunu" sanrısı yaratan model.

hele hele azıcık muhabbet etmiş ve aradığınızı bulamadığınız için silmişseniz ve aylar sonra size 10 yıllık sevgilinizmiş gibi tekrar yazmışsa iyice kafa karıştırabilir. "vay beni tanıyor üstelik, kimsin sen, sen kimsin." sırf bu tipler için rehbere ad kaydederken çağrışım yapan bir imge eklemekte fayda var mesela "tek gece murat 29 p" gibi.*
öyle deme lazım olur mottosuyla uyuşan insan modelidir. kimin nerede nasıl lazım olacağı belli olmuyordur, kısaca lazımlık insan modelidir. böyle işin düşünce aradığındır, o da sanki sen bilmiyormuşsun gibi "ooo işin düştü aradın bakıyorum" der.
aradıklarında telefonu cevaplamamak için rehberde tuttuğum hafriyat. kayıtlı olmasa bu kim diye açacağımdan korktuğum içindir.
bende pek bulunmayandır. birkaç ay arayla iki kez rehberimi farketmeden silince, böyle kayıtlar da yok oluyo. gerekliler yeniden kaydediliyor.
sonradan lazım olabilir düşüncesi ile hiçbir zaman rehberden silemediğim insan modelidir.