rockçı serpil

zuhal topalın izdivaç programına çıkmış ilginç karakter. /rakçıyım herkes bilsin yaneeei/ diyerek sweet dreamsi seslendirip scream yapma çabalarına girmiştir. yaklaşık 4 versiyonu vardı daha önce youtube da. artık 2ye düşürmüşler versiyonu.scream dışında söylediği ingilizce kısımlara hiç girmiyorum
/everybadi hep beraber hadi/ kısmına hiç uğramıyorum bile.
bu kadına bile eş adayı geliyorsa kimse korkmasın evde kalma diye birşey yok...
o hayko cepkin yok mu o hayko hepsi onun yüzünden. gençler özenip özenip maymun ediyor kendini.
herkes bilsin rakçıyım yaneaaae haaaa hoaaaaa
sivit dırims söyleyen ablamız.
marilyn manson'ın bir çingene ile birlikteliğinden doğan çocuktur kendisi. babasının mesleğini devam ettirmeye çalışıyordur, her an içindeki o kötü şeytani ruhu çıkarabilir öyle bağırarak, hadi hayırlısı canım. uçan adam sabri talip mi olmuş buna napmış?

en başta herşey toz ve gaz bulutuydu derken nasıl buraya geldik anlamıyorum amk
başlangıçta sadece bir izdivaç programıyken, şöhreti yolunun ordan geçtiğinin anlaşılmasıyla ipini koparanın geldiği programlardan birine katılıp yüzde doksanını vokale söyletip arada "siitdirm a metodi, halevela diaari" şeklinde yepyeni bir yorum getiren, arada öğürme ile inleme arası sesler çıkararak ve mütemadiyen onay bekleyen bakışlar için arkasına bakıp bakıp gülen, "rakçıyım herkes bilsin yağne"yi kanıtlayan ve bu şekilde tam 4 programda yer alan, sonunda zuhal topal'ın "onun amacı evlenmek değildi, biz de sepetledik" açıklamasıyla hayatımızdan çok şükür çıkan kısa süreli "andy warhol şöhreti" (bkz: bir gün herkes on beş dakikalığına ünlü olacak).
an itibariyle sweet dreams şarkısını duymamla yüzümde bir sırıtma ifadesi oluşturan ablamız.*