rus erkekleri

bugün yine denize giderken gördüm bir tanesini. yanında kız arkadaşı vardı. vücudu mükemmeldi, kaslıydı, omuzları genişti ve meme uçları büyüktü. yani özetle çok seksi ve çekici oluyorlar. yani kassızları çok çekici olmayabiliyor ama kas yaptıkları zaman, dünyanın en gösterişli, en çekici erkekleri olabiliyorlar. tek kusurları, homofobik olmaları. homofobik olmasalar bile, çoğunluğu hetero oluyor. antalya'da nereye baksam bunlardan görüyorum, ama olmuyor işte bir şeyler. gelenler hep kız arkadaşlarıyla ya da aileleriyle geliyor.
ne yiyorlar içiyorlarsa çok ergin, güçlü ve bi o kadar estetik vücuda ve yüze sahip olanlardır.
heteroseksüel olanları kadınlarına ve çocuklarına çok düşkün olurlar. kadını eğlenirken, rus erkeği bebekleriyle ilgilenir.
vücutları genelde düzgün, kılsız, yapılı, kaslı oluyorlar. düşünsene russun mükemmel bi vücuda sahipsin ama sergileyecek deniziniz yok. bu bi dramdır.
isteriz isteriz sscb destekcisi olmasını daha da çok isteriz isteriz yalnız lütfen sarı olmasın (processing) ağzımdan şelale akıyor şu an.
nedense bu başlığı görünce aklıma şu rus atasözü aklıma geldi." balı seven; soğuğuda sever"
sapsarı, 3 numara saçlı, aşırı zayıf ölecekmiş gibi, pespaye gibi giyinen, pis kokan çirkin bir erkek canlanıyor gözümde.

rus ayıları seksidir bak onlar istisna.
ben yazlıkta bol bol görüyorum bunlardan pek iş çıkmaz ben diyeyim hiç birisi benim kıllı ayılarımdan daha çekici değildir.