seren serengil

gülben ergen konusunda tamamen hak verdiğim aşk kadını.
özay bakır ile ayrıldıktan sonra 5 aralıktaki programda baya bi içini dökmüş. özay2ın çalıştığı clupte clubun sahibi sanırım özay'a aşıkmış, aralarında bir şeyler olduğu yönünde haberler yazılmış çizilmiş. seren de özay öyle kötü biri değilmiş, öyle kötü ilişkilere girecek biri değilmiş. çalıştığı mekanın sahibi tukaka bir insanmış. özay da orada çalışmak zorundaymış. aslında özay çok iyi bir insanmış ve düşünüldüğü gibi ve yazıldığı gibi tiksinç bir ilişkisi olamazmış. yani işin özü eşcinsel bir ilişki seren'e göre kötü bir ilişki türü. bir kadınla yazılsaydı bunlar sanırım bu kadar dert etmeyecekti kendisine. neyse programda bir çok yer sansürlenmiş. neler diyorsa artık oralarda...

sabah baktım twitter gündeminde birinci sırada. içeriğine bakınca yaptığı gıybet ve dedikodular sebebiyle 3 gün hapis yatma cezası verilmiş. tabiki cezayı onaylamıyorum fakat 2 yıldır neden yattığını bilmeyen binlerce kişi için tek twit atmayanların bu olayı gündemin en üstüne taşımasına da anlam veremiyorum.

(bkz:seren serengil ve gülben ergen kavgası)
(bkz:seren serengil'in cezaevi krokisini paylaşması)
iğrenç kadın. vasıfsız işlevsiz haliyle hapishaneden canlı röportaj falan yapılcakmış. bu kadar da fırsata cevrilemezdi her şey. iyi reklam yaptı iyi piyasa yaptı. herkes de unutmuştu seren serengil diye birinin varlığını. utanmadan bir de 2017 de en cok ben konusuldum magazinde vs haberleri paylaşıyor. neyinle konuşuldun acaba?
demet akalın yerine keşke benimle kanka olsa dediğim kadın. o konuşsun ben sabaha kadar dinlerim.

esas konuya gelecek olursak eğer gerçekten iyi olan kazansın. ülkemizde adnan oktar varken gülben ergen'i eleştiremem. yargıyı eleştirebilirim ama. çünkü adaleti bulamayanlara çok büyük bir haksızlık yapıldı. umarım seren serengil bunu kullanır.
seren serengille ilgili hakimin verdiği kararı eleştiren akademisyen hoca kanunu geniş yorumlamış olamaz mı ? 6284 sayılı kanunun geniş yorumlanmasında ne gibi bir sakınca var ? ortada mağduriyet söz konusuysa kadına şiddeti neden darlaştırıpta yasa yanlış uygulandı diye yorum yapıyorsunuz ! ( 6284 sayılı kanuna taraf olan devletlerde -türkiye dışında - travestiler bile o kanundan faydalanıyor . anlatabildim sanırım . benım kanaatimce mahkeme görevsizlik kararı vermeliydi bu davayla ilgili . neden mi ? söz konusu şiddet geniş yorumlanırsa fikri ve sınai hak olarak adlandırılabilir nihayetinde bunlar ısımleriyle para kazanan türkiye de isimleri marka olan insanlar degşl mi ? biz iki tacir olduğu zaman görevli mahkeme neresi diye düşünüyor muyuz ? hayır . bence isimleriyle para kazanan insanlarda tacir gibi sorumlu olmalılar diye düşünüyorum . ya da marka ile ilgili davalara bakan mahkeme ticaret mahkemeleri degşl mi ? ben hakım olsam görevsizlik verirdim sayesinde fikri sınai haklar hatta ticaret hukukuna yeni makaleler gelirdi vs. ne ise kadın hala diyor ki hakim yanlış karar verdi diyor üst mahkeme ye git avukat tutacak paran mı yok ? hala reklam . hapse girmek işine gelecek ayrıca seren fanları üzülmeyin kadın hiç konuşulmadığı kadar konuşuluyor işte oh ne güzel
( biliyorum yaşanan olay ticari bir olay degil ben başka bir şeyi kastettim . şimdi sanatçı onlar diyeceksiniz ama degil ! sanatçı ile medyatik olmak arasında çizgi bence kanuna girmeli hatta çok sert bir ayrımı olmalı . tamam bir sanatçiyı tacir olarak görmemek lazım ama söz konusu sanatçı mı onu ayırmak gerekir . bakınız fazıl say a , sezen aksu’ya sanatçı diyorsam seren serengil e ya da gülben ergen e sanatçı diyemem degil mi ? medyatık onların adı . nasıl iş kanununda bazı sporcularla vs ilgili sert ayrımlar var bu da böyle düzenlenmeli . ) ( fikirlerim bölük borcuk oldu ama çok uzun umarım demek istediğimi anlatabildim )
beraber düğüne katılıp aşırı paylaşım ve story açma sonucu instagramı çökerttikleri gecenin sabahında yaşar ipek'ten ayrılmış.
instagramda tost makinesiyle çekilmiş nişan fotolarını paylaşıp, üstüne o iğrenç tondaki sinek kanadı yeşili elbiseyi giyecek kadar zevksiz boş insandır kendisi. yazık. hani paran var bir fotoğrafçı tut. rezillikleriyle gündemde kalmayı bir bok zanneden birisi sadece.
kocama dokunma deyip de aslında kendisi de evli erkeklerle birlikte olan, elit görünümlü kezban. sığır. gülben ergen'e sallayana kadar evli erkeklerine (ali yıldırım, cengiz imren) ve sevgilisi olan erkeklerine (murat saygı) baksın. yanlış anlaşılmasın evli bir erkekle olunmasına karşı değilim beni bağlamaz da bu kadının evli erkeklerle yatıp kalkıp bunu yapan diğer kadınları aşağılamaya çalışması? iki yüzlülük, riyakarlık değil de nedir?

annesi mafya ilişkileri ve uyuşturucu sayesinde zengin olmuş bir kadındır. böyle de temizdir seren serengil'in övündüğü ailesi. babası libya'larda hapislere düşmüştür illegal işlerinden ötürü.

finally yıllarca emrah'la birlikte olan kadın, onun ablasının oğlu yaşar ipek'le evlidir. ahlaktan en çok o dem vurmaktadır. bu ne tezattır.
nefretin vücut bulmuş hali, öldüğünde banshee yahut lich olarak hortlayacak kadar hatta
128756. kocası yaşar ipek'ten de ayrılmıştır. yine mağdurdur (!), yine kendisi iyi (!), çevresi kötüdür. bir siktirip gidemedi elin kezosu. çomar. ak parti gibi aynı yılışıklık aynı mağdur edebiyatı.
idolüm bebeğim herşeyim
o kadar önemli başlıklar varken, şu başlığın 2 sayfa dolu dolu olmasına şaşırtan kişi.
kendisi herhalde diplomat oldu ya da bakan falan. kabineye mi girdi haberimiz yok.
yazılanlar kabus gibi gerçekten. ne kadar ciddi araştırmalar falan. en ünlü ressamlar ya da yazarlar ile ilgili bu kadar nokta atışları okumamıştım.
en son sünnet derisiyle güzelleşiyordu.

makyaj forumlarında hakkında yapılan yorumlara bile dava açan kişi. sırf bunun için avukat ekibi kurmuş. diyor ki düşmanlarımla ve fake hesaplarla asla uzlaşmam sonuna kadar giderim tazminatı mutlaka alırım. ülkede dava şoku ile uyanma ihtimali olan milyonlarca kişi var.
akp'nin kalesi tv kanalından kovulunca sosyal demokrat bekçisi kesilen magazin yıldızı. 2 gündür akp'nin ve sinan akçıl'ın adeta içinden geçiyor. umarım kavga uzar çünkü seren serengil'in magazinde yer yer hayat karartan nefret oranı eğlenceli anlara gebe.

şu an seren, ifşa etmek için sinan akçıl'ın porno kasedini aramıyorsa ben de birşey bilmiyorum. tebrikler sinan ölümcül bir düşman edindin jjdhsjs
  • /
  • 2