sevgili 17 yaşımdaki halim

cılız hayli çirkin 45 kilo falandım yani o günlere cidden dönmek istemem bir de çok neyse bu kısmı yazmayayım ^^
rezil bir haldesin, kendine gel.
çok depresif olma. kodlamaya devam et, oyun yapımına kas. değiştirebileceğin bir şey yok, eğer imkanın olsaydı modelleme kendini geliştirebilirdin ama finansal durumun boktandı. o nedenle hiçbir şeye üzülme ve kendini oyun dünyasının şevkatli kollarına bırak. çok zevk alacaksın.
para biriktir allahını seversen harcama artık gerizekalı.
üzerinden 2 yıl geçti ama hazır fırsat varken söveyim.

10.sınıfta matematik dersinden 3 net yapıyordun hatırlarsan. hani şu sonunculukta zirvelerde olduğun denemelerde. peki yks'de ne yaptın biliyor musun? 35 net. ve sadece 3 ay çalıştın. 3 lanet olası ay çalıştın ama 3.5 yıl yattın. sen tam bir gerizekalısın. şu an sana sinirlerim bozuk çünkü mezuna kaldım senin yüzünden. tamam müzik, sinema, kitap, bilim, sanat merakını anlarım. güzel güzel kültürler edindin fakat insan 3.5 yıl boyunca adam gibi hiç mi çalışmaz? hiç mi utanmadın matematik sınavlarından 20-30 alınca. ayrıca deniz manzaralı, yüksek puanlı güzelim liseyi bırakıp allah'ın çölüne gitmeye nasıl için el verdi?! cidden inanamıyorum sana. neyse benim çalışmam lazım senin yüzünden. yks, supernatural ile kazanılmıyor. ıyi geceler dilemiyorum. öl. *
şeytan vesvesesi diye aldırış etmediğin, o içini kemir kemir yiyen din ve tanrı olgularına merakının üzerine git. daha fazla öğren ve kendini bu lekelerden temizle. şayet temizlemezsen kalıcı lekelerle karşılaşacaksın.
liselisin hayat kısa boş ver.
kendi kararlarını vermezsen ömür boyu pişman olup başkalarının hayatını yaşarsın.yanlış ve doğru kararlar senin olsun bu hayat senin. cesaretli ol ve hayallerinin peşinden koş ;) hayata sıkıca sarıl ve ümidini asla kesme...
5 yıl geçti.
hani içmeyi merak ediyodun ya.git iç aq.senden değerli değil.sevdiğin çocuğa açıl çünkü o da gay.
kııııız, ergenlikteki sivilcelerini bu kadar umursama, 1 yıla kadar hepsinden kurtulup kaymak gibi bir cilde sahip olceksin... bana baaakk, biraz fazla kaşarsın, en azından korun, gebertirim.. şu an çıktığın 26 yaşındaki öğretmen varya, o evli ve seni kandırıyor. bunu öğrendiğinde hayatı kendine zindan etme. böyle götlüklerle hayatın boyunca karşılaşacaksın... hep yakışıklı, kaslı, akıllı, komik ve zengin erkekler kocan olacak.. afferin kız, bu anlamda seni çok takdir ediyorum valla.. safsın biraz ama gerçekten bazı alanlarda çok akıllıca davranıyorsun.. hayatının çoğu yerinde seni kıskanan, gudubet karılar ve adamlar olecek, takma onları, önüne bak sen.. gaybarlar dünyanın en boktan yerleridir, oraya gidebilmek için bu kadar heves etme, gideceksen de arkadaşlarınla falan git... malum her taraf saldıray abi kaynıyor..

haa bak bir de gay olmayı bu kadar takma, sulu sulu günlükler yazma, zamanla aşıyorsun onları, merak etme...

hadi ablam, çok öptüm...

  • /
  • 5