sezen aksu

artık olmayacak elbet üzüleceğiz, mutlaka bir iz bırakacak, eskisi gibi olmayacak, belki de üzüleceğiz, çok da üzüleceğiz, ama yok artık olmayacak böyle, alışsak iyi olur artık demek gerekir, çok zor günlerin efendisi, zor olmasa da zor olsun diyenlerin, hep böyle miydi değildi, ama artık maalesef dilimizden bir şey gelmemekle beraber çok üşümekteyiz, zor olsa gerek zor olacak , bundan sonrası allah sonumuzu hayır etsin, ne diyeyim, allahtan dilenecek bir şey kalmadı ki ancak bu dilenir, hakkımızda hayırlısı...
erkek güzeli şarkısı spotify'da yok.
türk müziğinin tanrıçası
aşık olmayan şarkılarını tam hissedemez. her zaman dinlemek istemiyorum çünkü şarkıları hüzünlü. eğer modunuz düşükse sezen aksuyu hiç tavsiye etmem çünkü insanı daha beter yapıyor. sezen aksuyu tam hissedebilmek için aşık olmanız ve yarım kalmışlıklar olması gerekiyor. işte o zaman bu mükemmel sesin ne demek istediğini anlayabilirsiniz.
hakkında internetin en tuhaf forum kavgasının döndüğü de mevcuttur.

'tatlı bir orospu' söylemine karşılık olarak 'senin ananda da var mı bu orospu ruhu?' sorusuyla sayfalar boyunca ilginç küfürlerin klavyelerden havalandığı muhabbet belki de bugün geldiğimiz noktayı açıklıyor.
türkiyede müziğin tanrıçası 90lar ve öncesinde hep hit olan şarkıları ya kendisi yapmış ya da onun elinden geçmiştir. yerinde de olmak istemezdim tüm dostları ve sevgilileri vefat etmiş. gerçekten zor olmalı onun için aysel onno meral uzay... tanrının her günü sesini duymadan geçirmediğim kraliçe
her insanın ruhana bir şekilde dokunmayı başarmış olduğunu düşündüğüm sanatçı.
1 kere canlı dinleme şerefine nail oldum. başka bir duygu.
iyi bir yazar, vasat bir şarkıcı
iyi ki var dediğimiz çağdaş ozan kimin bir sezen şarkısı yok ki hayatında
türkiye şarkıları konseri gönlümde taht kuran şarkıcı ve söz yazarı.
şarap olsa da içsek dedirten şarkılara sahiptir.
divanın dibi. kraliçe. herkesin kalbine dokunmuş bir ilahi el .sizin sezen şarkınız hangisi
askerlik günlerimin sırdaşı. ne dinlerdik be.
yıllar önce kayda alınmış atina konserini pek sevdim. ağızda cuğaraa, hafiften sirtaki, canlı performans dediğin beyleee olur der gibi.

...
aşkım da değişebilir gerçeklerim de
pırıl pırıl dalgalı bir denize karşı
yan gelmişim diz boyu sulara
hepinize iyi niyetle gülümsüyorum
hiçbirinizle dövüşemem
benim bir gizli bildiğim var
sizin alınız al inandım
morunuz mor inandım
ben tam kendime göre
ben tam dünyaya göre
ama sizin adınız ne
benim dengemi bozmayınız.

her yaşta dinlenenlerden.
hayattaki her an için mükemmel şarkılar bestelemiş sanatçı. mesela şu an git şarkısını hissederek dinlediğim söylenebilir.
bir zamanlar klanı ile mutlu mesut yaşayan ve efsane şarkılar ve şarkıcılar üreten kişi.
spod'un kuruluş 1. yılı vesilesiyle "nefesim yettiği sürece, bu ayrımcılığın, bu türcülüğün, bu kendine benzemeyeni yok sayma ve yok etme zalimliğinin karşısında; yaşam hakkı engellenenlerin yanında yer alacağım. bütün kalbimle ve ümidimle..." mesajını yazmış müziğin tanrıçası.
tüm şarkılarını her saat bıkmadan dinlerim
  • /
  • 5