solcu erkek çekiciliği

gözlemlerimizle şahit olup, katıldığımız bir önermedir.
tüm davalarında ihtiraslı olmalarından kaynaklanır sanırım.
olmayan çekiciliktir. ne sağcı çekiciliği vardır ne de solcu çekiciliği. ozan bir solcu olarak seksidir. ozan bizim hayatımızda biriciktir. belki onun arkadaşları tarık, deniz veya nazım'da çok seksidir. ama onlar seksiler diye biraz sonra paylaşacağım videodaki tipler seksi değillerdir.

beyini olmayan adam seksi değildir. sen tut burger king'i protesto etmek için eve sipariş ver, kapıda kuryeyi hazırla. alkış. vallahi alkış. arkadaşlara burger gönderelim.

http://www.facebook.com/video.php?v=4275...
bir aklı başında liberal erkek çekiciliği değildir.
çok solcu tanıdım ben ama kimse senin kadar devrim yapmadı solumda.*
"solcu" by l'oreal paris, solcu olun çekicilik kazanın, amerikalı cumhuriyetçiler daha çekici*
kusura bakmayın ama klasik solcu erkekse hiç çekici değildir. o ne öyle bakımsız saç sakal dökülen üst baş...

lakin yeni solcu kimlik politikacı cart curtsa belki de çekici olabilir.
gerek çağdaş olmasıyla gerekse parkasıyla kendisini gösterir. solcu erkeği gömleğinin içinde atleti görünürken göremezsiniz örneğin. moderndir solcu erkek. eleştirel düşünür ve koyun değildir. giyinmesini de iyi bilir.

bir de ülkücü erkek iticiliyi vardır.(bakınız yazarken bile elim otomatik olarak y harfine gidiyor)
kusura bakma ülkücü erkek! o tesbihi pervane gibi sallayarak sadece özbek pilavı partisine gidebilirsin. beyaz atletin ve çorabın da gözlerimi yakıyor ayrıca. ben senin iç çamaşırının ne renk olduğunu öğrenmek zorunda değilim. bizimle değilsin.
erkekleri niye kategorize ediyoruz anlamadım. ocu, bucu diye diye birbirimizden uzaklaşıyoruz. resmen 15 yılın özeti daha bir hissediliyor artık. kendi milletimizden olduğu sürece hepsine açığız anacım. bu söylediğime ben bile inanmadım kendimle çelişiyorum şu an sanırım dinlediğim dance party parçalarının etkisi bende beyin sarsıntısına sebep oluyor.