son sigara

delikanlı adamın son sigarası istenmez


liseli *
bir serhat şarkısı. bu serhat şimdi bedük'tür o zamanlar saçları bile varmış.

her sevişme sonrasında içtiğim sigaranın, son sigaram olmasını dilerim içimden ama bir türlü olmaz.. o kadar güzeldir bi orgasm sigarası tellendirmek... dadından yinmez yani arkadaş. sevişmek bu kadar güzelken, orgasm sigarası bu kadar keyifliyken gel de bırak bu mereti. sanırım aktif ve pasif sex hayatımın bitmesini bekliycem sigarayı bırakmak için..
bir yeşim salkım şarkısıdır

yabancılaştı yüzün dokunuşunda hüzün
anladım o saatte başlamıştı ayrılık
hafifledi ellerin vücudumdaki yerin
başının izi yoktu başlamıştı ayrılık
veda bile etmedik karar vermedik bile
neydi esirgediğimiz bu acelemiz niye

son bir sigara içelim
öyle git gideceksen
ne olur yavaş iç
yavaş iç dönmeyeceksen...


bir gün sigara bırakırsam son sigaramla sevişircesine bir beden ve ruh haline gireceğim diye düşünürdüm. ancak son sigaramı dün gece yatmadan evvel içmişim. şu ana kadar sigara içmedim. bir kaç kez canım çekmiş gibi olmadı değil ama çekmemiş gibi yaptım ve bir saat önce kararımı verdim: tüm hayal ettiğim son sigara sahnesinin gerçekleşmemesine rağmen sigaraya elveda. ağzım kaşınınca dayayacağım çubuk krakeri, çikilopu efendime söyleyeyim susamlı çubuk ile balık krakeri. bir de çay. kararlıyım sözlük.
hayatta iki büyük salaklık yaptım
1- sigaraya başladım
2-sigarayı bıraktım
öyle bir şey ki bu; seninle son sigarasını paylaşan bir adam bulduysan bırakma onu hayatının sonuna kadar, sana tahmin ettiğinden bile çok değer veriyor.