soyunarak hak aramak

tabii insanlar bunu kaldıramıyor fakat bu yanlış bir tabir. sonuç olarak soyunmak hak aramak değil bir tepkidir. fakat bulunduğun konuma bakınca insanlar bu tepkinin ne farkına varabiliyor ne de bunun bir "tepki" olduğunu idrak edebiliyor.
az önce adamın teki "kendilerine ibneyiz diyenlere mi saygı duyucaz, onların kendilerine bile saygısı yok." dedi.
velev ki ibneyiz yazılamasındaki inceyi anlayamacak kadar salak bir toplum. ne beklersin.
insanlara hak arama konusunda tüm kapilari kapatirsaniz insanlar tepki gösterme amacli yapamayacagi şey yoktur.soyunmak en masumlarindan biridir ve asla ahlaksizlik olarak değerlendirilemez.
yaşadığımız ülkenin nadide kültürü ibnelerin dönmelerin yolluların (kendi tabirleri ile) yürüyüşünü de bundan 13 sene önce kaldıramazdı ama şimdi binlerce kişi sokaklarda "aykırı" sloganlar atarak yürüyor! genel ahlak denen hastalıklı kurallara verilen bir bıkkınlık tepkisi, protesto ahlaklı kesimin saldırgan yorumları ile zaten fazlaca abartılmışken bir de lgbti bireyler ahlakçı kesimin ekmeğine yağ sürercesine bunu desteklemektedir! şaşırdınız mı ayol? kimin iffeti? kimin ahlakı? kiiiiiiiiiiiim?! (seda sayan vurgusu ile)
özellikle akp döneminde yaşatılan kutuplaşma ve ayrıştırma ile çiçek dalında, kadınlar evde, eşcinseller kapalı kapılar arkasında güzel. o kadar giyiniğiz ki tüm kimliklerin üstü örtüldü; erkeklik, müslümanlık ve heteroseksüellik dışında. istenilen de bu kılıklardan arınmadan en fazla evde haberleri izlerken söylenmek. tıpkı akpnin gezi sırası ve sonrasında '' ama ellerinde sapan olanlar vardı '' teziyle yapılanları çürütmesi misali koskoca bir eylemi bu kadar çiğ değerlendirmek de ancak şakşakçı bizlere yakışır.