sözlük yazarlarının hep beraber grup seks yapması

bu kadar çeşitlilik içinde elit gay kriterlerinden taviz verileceğini, cinsel yönelim denen şeyin bir hikaye olduğunu ve azınlık olan gruplar içinde bile birbirini sevmeyen alt grupların konu seks olunca nasıl da kaynaşacağını görmeye vesile imece çalışması. ama sonrasında buluş boşal ve unut prensibi ışığında yine sözlük içi atışmalarına geri dönülür. ve anlaşılır ki ancak sekste gruplaşılır, o da yeni bir grup peydahlanana kadar geçerlidir.
hep beraber olmadan da remote control yapılabiliyor mu anlamadığım başlık.
adında hata olduğunu düşündüğüm başlık. grup seks zaten hep beraber yapılır, ayrı ayrı yapılan bir etkinlik değil ki grup seks. "sözlük yazarlarının grup seks yapması" olsa daha kısa bir ifade olur sanki. *
3 veya 4 tanesi yaparsa skendalll olur. o yüzden hep beraber yapmaları lazımdır.
eminim pek çok yazarın sikinin sulanmasına sebebiyet veren ancak hiçbiri piremsesliği bırakıp ilk adımı atamadığından kalkışamadıkları olay.

abi hepiniz grup seks yapmış, yüzlerce adamı elden geçirmiş, nick altlarınızda birbirinize yürümüş adamlarsınız.

yapın kendinize bir güzellik. ehiehi

*beni çağırmayın.
yığınla yazarla yattığım için katılamayacağım oluşum ay utanırım beeğn.
yüksek ihtimal uzaktan iğrenerek izleyeceğim grup çalışması olacaktır . tek eşlilik en iyisi .
grup sekse gerek yok. zaten yapan yapmış gibi görünüyor shwhwhwhwh.
sözlüğe ilk kaydolduğum zamanlarda kendisi de sözlüğe yeni kaydolmuş bir yazarla sevgili olmuştuk. onun dışında kimseyle yatmadım. buranın abaza yuvası olduğunun farkına zamanla vardım. birkaç abazadan o kadar midem bulanmıştı ki sözlükten kimseyle yatmama kararı almıştım. büyük konuşmayı sevmem normalde ama sanırım hiçbir kuvvet bana sözlükten biriyle seks yaptıramaz. değil artık grup seksi hiç düşünemiyorum.
hep beraber olmasa da katılımı yüksek olana katılmışlığım vardır. çok da abartılacak bir durum değildir.
şimdi öncelikle, grup sex yapmanın kötü bir şey olduğu düşüncesini kim aklınıza soktuysa onun ben götünü 5 kişiyle sikeyim.
sözlük içinde birileriyle sex yapmanın kötü bir şey olduğunu düşünecek kadar nasıl şaşırmış olabilirsiniz onu da çözemedim.
kaldı ki teoride sözlük için grup sex olayı bile konuşulurken herkes, ay olmaz iğrenç demeye başlamış aga siz dün gece ağzınıza başkasının yarrağını almadınız mı?
sex yapmayı bu kadar aşağılamak nereden geliyor?

son olarak abla kardeş arasında sex olmaz zaten canlarım, burada yazılıp çizilen her şeye inanmayın.
yanlış hesaplamadıysam eğer, her üç erkeğe bir erkek düşüyor.
4 erkeğe kadar almak caiz mi?
kara elmasın kokusu buralara kadar geldi. omg
  • /
  • 2