taşak

kokusuyla mest eden, sik altı hassas, esnek, oynamalık toplar.
şaklatma organı. bir taşağın nesi var iki taşağın sesi var : şak
bunun bir de ağrısı vardır. tıp litersatüründe abaza romatizması diye geçer.

ayrıca ingiliz kültüründe bu şirin uzuv ile ilgili espri vardır:
anne üç-dört yaşlarındaki oğluna banyo yaptırır!
-anne bunlar benim beynim mi?
+henüz değil, yavrum /+')=(*! *
kesinlikle zevk veren bölümler. hemen arkasının yalanması bile cennete ucmanıza sebebiyet verebilir. bazı erkekler meme ucunun yalanmasından zevk alırken, yani bu bazı erkeklerde işe yararken, bütün erkekler bu bölgesinden zevk alır. olayı öteye götürüp iple bağlayanlar da mevcuttur.
emmelik muhteşem varlık. özellikle partneriniz zıplatırken sizi, çıkardığı ses daha bir kışkırtıcıdır. sevilir, oynanır, öpülür, koklanır, iyi ki vardır.*
yarrağın yaverleri, yaşam koçları, akıl hocaları, sırdaşları, yastığı, yüzü gömmesi keyifli şokotoplar
oynaması, koklaması, öpmesi, yalaması çok hoş olan şeker toplar.
dolgun olması daha makbul olan, sarkık olanı o kadar güzel durmayan penis yareni. o tatlı döllerin üretim fabrikası.
"şimdi yalnızlığıma iki taşak iyi gelirdi doğrusu" tümcesindeki şey.
en az penis kadar önemli ve önem gösterilmesi gereken toplar.haz alma ve görsel doyum açısından hayati ilgi ister.onların öpün okşayın bağrınıza basın.ayrıca küçük penisliler değil küçük taşaklılar yazmasın.
ok uzk by cnm
pirimiz kaşgarlı mahmud'un muhteşem eseri dîvânu lugati't türk'te taşak şeklinde geçer. km eserde penise de taşak denildiğini çünkü penis ile taşağın birbirine yakın olduğu söyler. taşakla ilgili olarak da komik bir atasözü nakleder. " ödleçi sıçgan müş taşakı kaşır" yani ölümü yaklaşan sıçan kendinin taşaklarını kaşır.

eserde bir de" taşaglıg" kelimesi geçer ki taşaklı anlamındadır. taşaklıg er yani taşaklı kişi örnek olarak verilmiştir.
penisin o sert, dikbaşlı, haşin görüntüsünü biraz olsun yumuşatmayı başaran şirinlikler. ama insanoğlu işte; hiçbir zaman dağın eteğindeki güzelliklerle yetinmez, hep o dağın zirvesindeki kaynağa tırmanmak ister ki; hiç ulaşılmamış sıcak kaynakları keşfedebilsin.
muhabbeti de eğlencelidir. ise başlamadan önce 20 dk iyi gider.
erkek üreme organı. içinde testisleri barındırır korur ve kollar. testisler ise sperm lerin üretildiği organdır. ayrıca testosteron adı verilen erkeklik hormonunun üretim yerlerinden biridir. sol testis sağdan biraz daha aşşağıda olabilir bu normal bir durumdur. soğuk havalarda testisler taşaklarla beraber vücuda yaklaşır. zira sperm üretimi için beden ısısından 1-2 derece daha düşük olmalıdır testis ısısı. testis büyüklüğü ile meni miktarı arasında bir ilişki yoktur.
dünyaya hatta anne karnına düşmeden önce yaşamımızı sürdürdüğümüz yer.