tayyip erdoğan a sormak istenilen sorular

gerçekten allah'a inanıyor musunuz? hayır inanıyorsanız ilahi adalet diye bir şeye mi inanmıyorsunuz? benlik bir şey yok da dinci biri için fazla çelişkili değil mi halleriniz?
3 çocuk yaparsam emine'yi bana bir kere öptürür müsün?
sahiden konuşma tarzından hiç utanmıyor musun?
gerçekten doğmak zorunda mıydın?
akp kurulup oy dilendiğin zaman genç bakış programında eşcinsel bireylerin haklarıyla ilgi söylediklerini unuttun mu yoksa ayranı fazla kaçırıp kafayı bulduğun bir zamanda mı söyledin?
taksim gezi parkını yoketmek için neden bu kadar isteklisiniz? yoksa orasıyla ilgili kötü hatıralarınız mı var?

(bkz: taksim gezi parki)
(bkz: istanbulun çark mekanlari)


lgbt evlilikleri olan bireylerin sesini duyuran bir başbakan istiyorum diye bağırırdım. *
alkolü türkiye'den ite ite uzaya göndermeye mi çalışıyorsun? hadi alkol günah kaka falan ama ülkenin turizmini de mi bitirmeye çalışıyorsun? günahkar ve kötü bir insan olmanın yolunun alkolden geçtiğine mi inanıyorsun? son olarak dininde imanında olup da tecavüzden hırsızlığa, cinayetten bilmem neye kadar her boku yiyen ama alkol almayan tipler günahkar olmuyor mu?

not: linkteki haberi okumanın verdiği öfkeyle yazılmıştır.
http://www.gazetecileronline.com/newsdetails/9944-/gazetecileronline/iran39a-donuyoruz-fasizm-bu-dedirten-alkol-yasakla
öldüğünüzde paşalık pardon başbakanlık oğlunuza mı devrolacak? *
güneş balçıkla sıvanır mı? yayın yasağı koyarak, insanların haber alma haklarını ellerinden alarak durumu idare etmenin yararlı olduğundan emin misiniz? sonunuz hiç iyi görünmüyor, buradan bir telaş kaçarsanız yerleşeceğiniz ülkeyi belirlediniz mi?

tabi ki çoktan belirlediniz. benimki de soru mu?
ülke iyi yönetiliyor izlenimi veriliyor , herkes halinden memnun.sokağa çıkıp baktığınızda kaç kişi işsiz ve kaç kişi aç ekmek bulma çabasında bu biliniyor mu?ekonomik veriler her zaman iyi deniyor , 21.yüzyılın türkiyesinde neden hala eve ekmek götüremeyen vatandaşlar var? demokrasi adına birşeyler yapılıyor hak ve özgürlükler deniyor , ancak 21.yüzyılın türkiyesinde hala insanlık ayıbıymış gibi gösterilen konular üzerinde konuşulmuyor; yönelim , ırk , din vb ayırım yapılmaması gereken demokrasi anlayışı nerede?şu ana kadar hangisinde ne kadar gelişme oldu , özellikle yönelim de bir demokrasinin gereği değil midir?istihdam konusunda vaatler yapılırken hala kpss umuduyla çırpınan gençler ne olacak?sorular o kadar çok ki buraya sığmaz...