tchibo

benim gibi starbucks'a parası yetmeyen fakirler için en iyi alternatif olan kahveci . filtre kahvelerini ve atıştırmalıklarını seviyorum . mağazalarında başka yerlerde bulunmayan orijinal ev aletleri , giysiler de bulunur.

http://www.tchibo.com.tr
çok renkli ve amaçlı hizmet eden fark yaratan bir mağaza. 10* hakkediyor.
her türlü ürünü bulabileceğini cafe veya tam tersi durum da geçerli olabilir.
kahvesinin kalitesi starbucks, gloria jean's coffee gibi yerleri sollayan mekandır. guatemala grande ve african blue çekirdekleri favorimdir.

en yeni nevresimlerimi de ordan aldım mesela, çok yönlü bir mağazadır. her hafta farklı temalarda ürünler satarak pek çok grubun ilgisini çekebilmektedir. (bkz: üstün ticari taktikler)
çift kişilik diye satılan nevresim takımından "sürpriz" olarak, tek yastık çıkıyor ve bu ambalajda belirtilmiyor. dikkat!
mağazası her yerde bulunamadığından, online kahve satışları sayesinde severlerini mutlu etmiştir. hakikaten starbucks, gloria jean's coffee gibi firmaların kahvelerinden daha leziz kahveleri vardır. müşteri hizmetleri servisi de oldukça saygılı ve özenlidir. * atıştırmalıklarından da ballı cevizli keklerini en azından bir kere bile olsa tatmanızı öneririm.
tişibo diye okuyanlar için reklam filmi yapan kahveci, hediyelik eşyacı, kıyafetçi marka.
kahve içmekten hoşlanmıyorsanız gidebileceğiniz yer. kahvesi kötüdür.
starbucks ve gloria jean's coffee gibi adı yerine kahvesini satan kahvecidir. kahvesi ve tatlıları de onlarınkinden bin kat lezzetlidir. kahve ve tatlı dışında güzel ev, aksesuar ve kullanışlı ürünleri de bulunur. her hafta çarşamba günleri bu ürünlerin temaları değişir.
para kazanalım da ne satarsak satalım mantığı üzerine kurulmuş, enteresan bir pazarlama anlayışına sahip mağazalar zinciri.
işin ucuzuna kaçıp, ev hanımlarından barista yapmaya kalkışan şirket. abla gözümün önünde tamp yapmadan porta filtretiyi espresso makinesine takıp, şarıl şarıl kupaya kahve akıttı. bunu da americano diye kurbana, pardon müşteriye servis etti. her çalışanı böyle midir bilmem ama çalışanlarını bir kontrol etseler hiç olmadı eğitim verseler iyi olur.
kahveci mi yoksa aksesuar dükkanı mı veya giyim dükkanı mı bir türlü bir yol seçememiş bir alman şirketi.
logosunda sperm bulunduran kahve dükkanı zinciri.
aksesuar olarak ilginç şeyler satar, yani bir tchibo'ya girdiğiniz zaman şunu almam lazım diye girmezsiniz, girersiniz ve bu da güzelmiş bana lazımdı der alır çıkarsınız. fiyatları ortalamadır hatta uygun bile sayılabilir, kahve makineleri güzeldir fakat alırken dikkat edilmesi gereken bir durum vardır ki tchibo'nun kahve makineleri kapsüllüdür ve kapsülleri 2 lira civarınındadır bundan dolayı biraz pahalıya mal olabilir ama saklama ve bayatlamama açısından avantaja sahiptir, fiyatları ise yine ortalamadır. kahve çeşidi olarak çekirdek bakımından çok fazla seçenek mevcut değil kahveleri de bana biraz fazla aromalı ve ağır geliyor o yüzden tercih etmiyorum ama az miktarda çektirebilme ve kahvenin müthiş kokusu aklınızı çeliyor ara sıra. kahvenizi oturup orada da içebilirsiniz güzel kahve yapıyorlar fakat kahve çekirdeği olarak her zaman son tercihimdir.
kahveci dersen olur, pastacı da olur, gömlek t-shirt ararsan da var. ama ben bugün buradan kendime çok güzel dev bir termos aldım! içine buz gibi suyumu koyup, arabada, yollarda yaz günü erimişliğime çare olacak taşıyacağım termos.
kahve icmeye gidip, kadife etek alarak ciktigim yer. bu arada mini paketteki o cikolatalari super. budistlikse bu tapiyorum.