telefon sapığıyla sohbet arkadaşı olmak

kişi gözetmeksizin ''efendim '' derim.
- oohhhh ohhhh ohhhh
+ alloooo allooooğğğ
- ohhhhh ooooohhh
+ ımmhhhh ımmmhhh ahhh
internetin, hatta cep telefonlarının bu kadar yaygın olmadığı yıllarda, insanların sıkıntı sebebiyle girdiğini düşündüğüm durumdur. yoksa kim neden telefon sapığıyla muahbbete girişsin
sıkılmanın en üst evresi.
ohaa evet bunu üni'deyken gerçekleştirmiş olmak harikaydı. adam bildiğim sapık yani hani oramı buramı merak eden tiplerden. baya bayaa arkadaş olma yolunda ilerledik herifle. bugün ne yaptın, ne yedin, nerede gezdin, kimlerle takıldın falan gibi günlük sorularla iyice dost olma yoluna doru ilerledik. lakin kendisi benden bayaa bir uzakta olduğundan mütevellit hiç buluşamadık. internet üzerinden bir kaç kez sohbet ettik birbirimizi gördük. lakin telefondan devam etmek daha eğlenceliydi. ayrıca sesi de güzeldi herifin sırf onun için devam ettim. yoksa işim olmaz lan. (hadi canım sen de)
üst üste arayan banka dolandırıcısıyla arkadaş olmaya çalışmıştım,ses tonunuz çok karizmatik deyince ben sizi özel numaramdan arayayım dedi.sonra hesaplarını kontrol ediyorum ayağına bugün kredi kartınızla yurtdışından yirmi bin liralık işlem yada alışveriş gerçekleştirdiniz mi dedi.yok deyince işlemi iptal etmek için hesap numaramı ve telefonuma gelecek olan doğrulama şifresini istedi.bende nasıl olsa artık arkadaş olduğumuza göre hesap numarasını verirse istediği miktarı borç olarak havale yapabileceğimi söyledim.nedense küfür edip kapattı.*
bir arkadaşın arkadaşını telefonda işletirken epey bir süre konuşmuştuk ya, telefon sapıklığına girer mi bilemedim ama daha arasaydım kankeyyy olabilirdik belki.
bunu yaşayanlara şaşırıyorum, (evet böyle insanlar tanıdım ciddi ciddi) bu kadar mı yalnızsın, bu kadar mı konuşacak insanın yok arkadaş.git duvara anlat!
kaldı mı böyle sapıklar ya. yiğidim seni tanımak istiyorum.