terkeden sevgiliden intikam almak

kindar bir kişiliğim olmadığı için hiç denemeye kalkışmadığım ve tasvip etmediğim yöntemdir. serbest bırakmışımdır. dönerse benimdir, dönmezse zaten hiç benim olmammıştır. allah yolunu açık etsindir;ama şahit olduğum ya da duyduklarım arasında;

sevgili coming out yapmamışsa, ibneliğini elaleme ilanlar etmek,
ailesine söylemekle tehdit etmek,
evliyse karısına telefon etmek gibi iğrenç yöntemler vardır.
en yakın arkadaşı ve kız/erkek kardeşi ile grup seks yapın.
ancak, grup seks yapacağınız mekan bir gece klubu ya da restoran olsun ki tuvalette karşılaşma ihtimaliniz olsun. davet edin hatta, gelmez ise gideceği yerde bunu ayarlayın.
sevgiler. selamlar. (bkz: yok ben değil bir arkadaşım)
onu sizsizliğe mahkum ederek zaten intikam alınmıştır. *
onu ayartıp , son bir gece benimle ol derim ve uyuduğu esnada çüküsünü keserim.gazetelere de 3. sayfadan giriş yaparım aslanlar gibi.
sessiz kalmak. en iyi psikolojik silahtır. onun dışında ben hotmail ve twitter'ını hacklemiştim ama tatmin etmedi.
sanırım en güzel intikam mutlu olduğunuzu onu artık kıçınıza sallamadığınızı hissettirmektir. zamanında terk etmiş de olsa sizin ondan daha mutlu olmanız ona fena koyar. yazan: bir terkeden.
terk eden sevgiliden hala intikam alma kafası sürüyorsa, bitmemiş bir şeyler var demektir. yeterince bitebilmiş değilse yapılacak hiçbir eylem intikama hizmet etmeyecektir, aksine hastalıklı bir şekilde daha da yakınlaştıracaktır.

intikam saikiyle, kin gütmelerle boş beleş zaman harcamak yerine; gidip konuşmak ya da yeni bir hayata başlayıp siklemiyor olmaya çalışmak daha mantıklı kanımca.
acınası halde olduğunun göstergesidir, terkedilmiş bireyin gururunu biraz ayaklar altına alıp neden terkedildiğini düşünmesi yerine böyle bir eylemde bulunuyor olması terkedilmeyi hakettiğinin göstergesidir