tıraş olmak

bazende bazı tıbbi ölçümleri yaptırabilmek için vücudun belli yerleri traş edilebilir. malesef yanlış anlaşılmalar doğurabilir. bir ayı için ağlanası bir durumdur.
zor bir eylem. üşenip üşenip ertelersiniz gece yatmadan önce mecbur kalırsınız su buz gibidir. off
ergenlik döneminde; hani o hepimizin girip de çıkmak bilmediği ve etrafa trip atmak için yaratıldığımızı sandığımız ömürden bahsediyorum; yada gençliğin o ilk yıllarında bu eylemi yapmış olmak ''evet! artık ben de bir erkek oldum'' cümlesinin gösteri hali olurken büyüyüp yaş aldıkça ve özellikle de tıraş olmanı gerektiren bir iş mensubu isen eskiden yapmaktan heyecen duyup özendiğin bu olay nefret edilesi olmaya başlar, yavaş yavaş ızdıraba dönüşüp işkence boyutlarına kadar da varabilir.

*
lisedeyken her sabah gerçekleştirdiğim eylem. 2011 haziran itibarı ile 3-6 ayda bi gerçekleşen eylem. bi 5 yıl yolu var.
haftanın 5 günü nefret ederek yaptığım eylem...
haftanın 5 günü nefret ederek yaptığım eylem...
haftanın 5 günü nefret ederek yaptığım eylem...
haftanın 5 günü nefret ederek yaptığım eylem...
haftanın 5 günü nefret ederek yaptığım eylem...
haftanın 5 günü nefret ederek yaptığım eylem...
güzelim işimi sırf bu yüzden bıraktıran, askerde hergün soğuk suda acelece olunan bir eylem. nefretlik bir şeydir. çoğu kişi sevmez.
ayrıcana, genital bölgeye yapılan daha ilginçtir, artık yapılmamakta sadece trim edilmektedir. hatta sevgiliye yapılanı daha makbuldür. yaparken özene bözene yapılır, incitilmez *
halim görülse bu işi ne kadar sevdiğin anlaşılabilir. söyleyeceklerim bunlarla sınırlı değil bir kaç yöntemi var bunu yapmanın eğer ustra ve gerekli bakımı yapmadan bu eylemi gerçekleştirirseniz yüzünüz bir zımpara sertliğine ulaşabilir buda size olmaması gereken bir yaşlılık kadar elinizden geldiğince usta kullanmadan gerekli bakımı yaparak traş olun. *
genelde yanlış yazılan söz gruplarındandır ve doğru yazımı "tıraş" şeklindedir. bir çok ünlü ürünün üzerinde bile hala yanlış yazımı görülebilir.
kendimi hitler gibi hissettiren olaydır. haftada bir kıllarıma yaptığım soykırım içimi acıtsada dünyanın düzeni böyle malesef. heil hitler
temizliğin gerçek tanımıdır.
özellikle gürcistanda bazı idari kurumlarda bilhassa orta yaşın üstündeki kadınlarında yaptırması gereken şey.
(bkz: bıyıklı kadın)
işkencenin diğer adı
losyonuda sürüldükten sonra erkekleri en çekici kılan eylem . * *
  • /
  • 2