toplu taşımadaki herkes beni ellemek istiyor insanı

4 kadın tarafından otobüste ellenmek...
ellenmedikçe kimse ilgi göstermedikçe daha çıldırıyor bunlar. tabi gidip ellesen "daha yok mu dadlı çocuk elle elle parçala beni oh oh biraz da şuralarıma" der orası ayrı. *

eh kendine güvenen sorunsuz insan, kimse ona ellemese de halinden memnun zaten, sorun ellenmemenin çıldırttığı manyak ettiği hastalıklı tiplerde. çok rica edeceğim efenim hastaneye gönderip yatarak tedavi edelim bunları iyileşmeseler bile en azından toplumdan uzaklaşmış olurlar. hem hastanede yatak var kimsenin onları sikmediği gerçeğini istediklerini orada yatağa atarak aşabilirler belkim.
bazı türk kızları bu triplere girebiliyorlar. sürekli arkamı kontrol etsene modundalar. garip
genelde kezban kızların içinde bulunduğu grup.böyle suratlarını sanki boka basmış yada anasına küfür etmişsin gibi buruşturular.durmadan çantaalriyla kiçlarini korumaya çalişirlar.
a benim salak kizim metrobüs dediğin eşittir kalabalik eşittir sürtünme eşittir haddinden fazla temastir.o suratini öyle asacağina arabali bi sevgili bulda sen de kurtul biz de.
metrobüsü ilk defa kullanan yurdum saf geyi de olabilir. inmeye çalışan insanların kendisini ellemek için ona yanaştığını zannetmiştir yazık.