türkiye'nin 2014 soçi kış olimpiyatlarını madalyasız tamamlaması

2014 soçi kış olimpiyatları sona erdi ve türkiye madalyasız rusya'dan ayrıldı. zeki çevik ve ahlaklı sporcularımız teker teker yarışmalardan elenirken; aklıma haliyle türkiye'nin her olimpiyat belirleme zamanı ortaya attığı iddialı halleri geldi. yaz ve kış olimpiyatları için bütçen yok, doğru dürüst olimpiyat kompleksin yok, stadın yok, havuzun yok; sporcuların yarışmalardan sıfır çekiyor ama hep bir olimpiyat iddian var; hum ilginç.

rusya 13 altın, 11 gümüş ve 9 bronz olmak üzere toplam 33 madalya ile 1. olurken, 17 gün süren olimpiyatlara 88 ülke katıldı; sadece 26 ülke madalya kazandı.
-peki bi gecmise bi bakin bakalim bizden onceki hukumetlerde hic madalya alinmis mi, alinmamis e bunlar kendi katildigi olimpiyatlari da bilmezler yahu
rte
oğlumuz ya da kızımız büyüyünce doktor,hakim,avukat,bilgisayar mühendisi olacak demeye devam ettiğimiz sürece netice elbette bu olacaktır.
ya ne olacaağdı? gerçekten madalya bekleyen var mıydı acaba?
kızlı- erkekli aynı evde yaşamaya izin verilmemesinin ardından, bu olayla birlikte ne kadar eşcinsel dostu bir ülke olduğumuzu gösterdik bence
hırsızın hiç mi suçu yok dedirten olay.
anlamadım ki bizimkiler madalya aldı da vermediler mi ya da verildi de ülkeye mi sokturmadılar?
hayır (misal) adam kısa mesafe koşusunda madalya almadıysa hızlı koşmamıştır. yani...