türkiye

tüm dünyanın kıskandığı sanayi ve teknoloji devi.
zor bir süreçte ve tesadüf gibi görünen olaylar kanımı donduruyor. yunan bakanın yaptığı açıklama, haritalardan türkiye'nin silinmesi, abd dış işleri bakanının dalga geçer gibi açıklamalar yapması, ermenilerin kışkırtılması korkunç. bir tane adam akıllı dostumuz kalmadı. allah sonumuzu hayır etsin. yoksa bu topraklarda savaş çok ama çok yakın. sanmayın ki sermaye buna izin vermez. sermayenin ana vatanı ve milliyeti yoktur.
güzelim ülkeyi el birliğiyle mundar eden siyasal islamcıların gazabına uğramış vatandaşı olduğum ülkedir. gericilerin mafya babalarının söylem geliştirdiği vatansever, yurtsever kesimin vatan haini, terörist olarak görüldüğü şuara akıl tutulması yaşayan, yaşatan ülkedir.
istanbul gibi bir elmasa sahip ülkem. istanbul her şeye değer, bambaşka bir şey, eşi benzeri yok. hele türkçe, öyle bir dil ki sadece konuşurken keyif alıyorum, nasıl bir dildir, bu dil ile iletişim kurmak gibisi yok, istanbul'da olmak gibisi yok.
deep web'de, vatandaşlarının tc numarası sızdırılmış halde duruyor. indirip bakabiliyorsunuz 50 milyon kişinin tc'sine. the hidden wiki'de var linki.
çok zengin ve güçlü bir ülkedir. yıllardır yiyorlar yiyorlar ama hala bitiremediler.
  • /
  • 4