tylol hot

aniden tansiyon düşüren ve sizi hayvan gibi uyutan grip ilacı. dikkatli kullanıldığı takdirde mucizeler yaratır. sezonu açmıştır...
günde 3 bardak içtiğimi bilirim ama bir gram uykumu getirmeyen, getirmediği gibi de bir sike yaramayan oraletimsi ilaç. overrated
boğazlarınız şişken içilmemesi tavsiye edilen (çünkü sıcak bakterilerin çoğalmasını hızlandırıyor), genellikle rahatlatmak ve vücut direncini arttırmak için kış aylarında hafif krırıklık varsa içilen sıcakilaçlı vitaminli içecek.
tiylot, taylat, tiylolhot, taylot gibi okunuşları olan insanoğlunun ilaç ismiyle olan sınavındaki en zor soruyu oluşturan toz içecek.
taylot demek tercihimdir, tadını çok seviyorum ama hastayken tadı iğrenç geldiği için genelde hafif vücut kırgınlığı gibi durumlarda kullanın derim yoksa bulantı yapıyo baya leş. aşırı tüketirseniz mal oluyosunuz o yüzden azı karar çoğu zarar diyerek günde bi taneden fazla içmemenizi tavsiye ediyorum.
ne kadar yararlı olursa olsun benim için -afedersiniz- ''çiş'' olarak kalacak ilaç. kaynamış limonata ama daha kötüsü. ateş, grip vb durumlarda her zaman tek dostum olan theraflu + uyku olamayacaktır hiçbir zaman.
soğuk algınlığı ve gribe karşı etkin çözüm arayanların ortak kararına göre tylolhot iyi bir ilaç. içtikten sonra biraz sersemliyorsunuz, terliyorsunuz ve bulabilirseniz bir yatakta kıvranıp yatıyorsunuz. uyandığınızda kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. ilacı iki-üç kere daha kullandıktan sonra hiçbir şeyiniz kalmıyor.

ama zararlı diyorlar. kısırlık, iktidarsızlık falan yapıyormuş. kısırlık yapmayan ne var ki sanki.
öyle bi uyutur ki şerefsiz başını kaldıramazsın. iyi gelir. c vitamini ile alınmasını öneririm.
sanılanın aksine hastayı iyileştiren bir ilaç değil. iyileştirmek yerine, hastalığın (grip/nezle) semptomlarını (burun akıntısı, boğaz ağrısı vs) ortadan kaldırıp günlük yaşantınıza daha rahat devam edebilmenizi sağlar. içeriğinde parasetamol, klorfeniramin meleat ve psödoefedrin bulundurur. üçüncüsü, meth* yapımında kullanıldığı söylenen maddedir; dikkatinizi çekerim.

her dozu/pakedi 6 saat arayla alınmalıdır. fazlası zarar yani.

tavsiyem hastalanmaya başladığınızı anladığınız, yani o " üzerimde bir kırgınlık var :/ " zamanında kullanmaya başlamanız. en az etkiyle grip illetinden kurtaracaktır sizi. aksi halde, daha sonra başlarsanız kullanmaya, pek bir etkisi olmuyor.

ayrıyeten, pastil (poledrops olur, vicks olur, pulmoll olur) ile de desteklendiğinde kutsal kombo yapıp, gribi alaşağı edebilirsiniz.
ne zaman içsem hafif sersemleten ilaçtır.hoşuma giden bir sersemliktir bu. ama ilacin içindeki parasetamol karaciğere zarar verebiliyormuş. o vakit uzak durmakta fayda var. güzel şeyler hep zararli tabi.
terletmesi çok başarılı