umumi tuvalette seks

yer sorunu olan gaylerin başvurduğu yöntem. hamamda seksten daha rahat değildir. normal vatandaş tarafından yakalanma riski vardır. ortamdaki bok kokusu ve oksijensizlikte cabası.
iki yaşlı amcanın tuvalette çaresizliğini izleyip çok üzüldüğümü hatırlıyorum.. gerçi kimisi içinde fantezidir.. seks için yer varlığı büyük bir sorun olunca cami, okul, avm tuvaleti artık neresi denk gelirse yapıldığını duyuyoruz. gerçekten ben değil! okmeydanı’nda perpa var. 90 lı yıllarda bitti buranın inşaatı. sonrasında uzun bir süre boş kaldı. o boş kaldığı dönemde kız atanda oldu erkek atanda. ev yakın olunca çok fazla anlatan olmuştu.
bir de gaylerin dumanla haberleştiği dönemleri düşünecek olursak tuvalet edebiyatı önemli bir yere sahiptir. bir tuvalet kapısı yüzlerce mesaj demek arkadaş oku oku bitmez. bunu yazan tosunu tuvalette öğrendi bu millet unutmayalım
dikkat dağınıklığı sorununuz varsa asla yanaşmamanız gereken bir eylemdir.
delicesine arzuladığım şey. public seks fantezim içinde çok önemli bir yer tutar.
gaziantep gibi 2 milyonluk bir şehirde şehrin en işlek camisine ait bir tuvalette güpegündüz tanık oldugum olay. 19 yaşlarında çok yakısıklı bir genç ile 40 yaşlarında sevimli bir ayıcık kimsenin kendilerini görmedigini düşünerek bir tuvalete girerken ben de çıkış kapısında arkadaşımı bekliyordum. ben hariç kimse içeriye girdiklerini görmemişti. içeride cillop gibi yakısıklı bir deli kanlı varken toz pembe durur mu. hemen gidip kapıyı tıklattım, öyle telaşlanmışlardı ki korku dolu gözlerle dışarıya cıktılar. korkmayın lan aynı cemaatteniz deyince genç olan rahatladı ama sevimli ayıcık yine de tedirgindi, hızlı adımlarla uzaklaştı yanımızdan. bense o yakısıklı genci en yakın otel odasına atıp kollarında kemiklerimi çatırdatması icin çok da çaba sarfetmedim :) burayı okuyorsan beni bul gaziantepli yakısıklı genç.
seksin sıradan halinin dışına çıkmak için yaşanması gereken heyecanlardandır. bunu yapmak için yer yokluğuna gerek yok, gayet libidoya bağlı olarak anı yaşamak olarak görülebilir. hatırlarım sevgilimle yolda yürürken sırf sevişmek için terk edilmiş eski dökük bir eve girmiştik. anı yaşayın.
midesizliktir benim için.
yine linç yiyeceğim k.bakmayın ama özsaygım bunu kaldıramaz.
şirket tuvaletinde daha bir heyecanlı oluyor , zamanında şirketin sekreteri ile denemistik oradan biliyorum , ah olsa da tekrar yapsak
kaçınılması hijyen açısından iyi olacak durumdur. iki gönül bir olunca belki samanlık seyran olur da... ama umumi tuvaletten bir cacık olmaz. bir kez öyle bir işe kalkışsam diğer her aşna-fişnemde burnuma gaipten bir b*k kokusu gelir sanıyorum.