beard

Durum: 76 - 0 - 0 - 0 - 13.12.2012 00:49

Puan: 1252 - Sözlük Kezbanı

7 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 4

deli

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

cem adrian & murat yılmazyıldırım - hoşçakal **

ayı radyo

bu saattede olmazki böyle müzik . **

adem ile havva

musevilik ve hıristiyanlık inançlarında Âdem'in ilk eşi (bkz: lilith ). tevrat'ın ilk bölümü olan yaradılış bölümünün 1. bab'ında Âdem ile beraber bir dişi yaradıldığından, 2. bölümde ise Âdem'in kaburga kemiğinden bir dişi yaratıldığı yazılıdır.

ayı sözlük chat

bozuk linklere çok canım sıkılıyor , 3 dakika önce girilen entrynin linki bile bazen öyle olunca , off gece gece canımı sıktı bu olay :p.

iyi geceler öpücüğü

sıcaktır , kalbe iyi gelir , huzur verir . *

fil adam

doktor frederick treves, 1880'lerin kasvetli londrası'ndaki bi gezici sirkte fil adam lakaplı, çirkin ve son derece anormal bir görüntüsü olan john merrick'e rastlar. zalim bir adam olan sirk müdürü bytes, annesi merrick'e hamileyken bir filin saldırısına uğradığını anlatmaktadır. dr. treves, merrick'in hastaneye yatırılmasını sağlar. dr. treves bir süre sonra pek zeki olmayan merrick'in korkunç görüntüsünün altında son derece duyarlı ve insancıl birinin olduğunu anlar. hastanede ilk başta ondan korkan hemşireler de merrick'e alışacaktır. talihsiz adamın görünüşüne neden olanın ' multiple neurofibromatosis' isimli nörolojik bir hastalık olduğu anlaşılır. hastane yaşamı da kolay geçmemektedir. gece bekçisi bilet keserek fil adamı sergilemeye ve üzerinden para kazanmaya baslar. bu arada bytes tekrar ortaya çıkar, onu kaçırır ve kıta avrupasına getirerek onu eski kötü günlere döndürür. merrick'in tek umudu kaçarak ingiltere’ye dönmektir.
http://www.imdb.com/title/tt0080678/

yalnızlığın dibine vurdun yine

cahil cesareti

her şeyi yapabileceğini sanmakla yapılan eylem halidir **

aşk istemek

ayrılık

eskiden sen bulutlar üzerinde boşalırken , bulutların senin üzerine boşalmasıdır ayrılık .**

oral seks

gırtlak kanserinin nedeninin hpv (humm papillomavirus) adlı virüs olduğunu söyleyen uzmanlar, bunun oral seks yoluyla da bulaştığını açıkladılar.
yapılan araştırmaya göre hayatlarında 6’dan fazla kişiyle oral seks yapmış olan erkekler ve kadınların gırtlak kanserine yakalanma riski 8.6 kat yüksek.*
529c0

sigara bırakma taktikleri

sigaranın her şeyi daha kötüleştirdiğini , avuntu olduğunu güzel bir dille anlatmış allen carr . güldüren komik benzetmeleri var bu konu ile alakalı .

aldatan sevgilisini affeden adam

ayrılık vakti çoktan gelmiştir.

nickimi sallasam ellisi

her nedense bu nick aklıma salli-barik duasını getirdi .

tadıldığına pişman eden şeyler

hindi , tavşan , bıldırcın , tilki ... çok var çok , ne yaptım ben böyle .

yara bandı gibi adam kullanmak

ya da daha çirkin bir hali "peçetelik" .

ayı sözlük yazarlarının öğle yemeği menüsü

çiğ köfte , acılı turşu suyu .

ayı sözlük yazarlarının fobileri

akluofobi: karanlıktan korkma , amnezifobi:hafızasını kaybetmekten korkma .

aşk

mazoşistliğin lüzumu yok .
  • /
  • 4
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 76

bayrak

" bir milletin, belli bir topluluğun veya bir kuruluşun simgesi olarak kullanılan, renk ve biçimle özelleştirilmiş, genellikle dikdörtgen biçiminde kumaş ." diye tanımlansa da en çok ölüm getiren bez parçası . (bkz: paçavra )

milli eğitim bakanlığının yeni kılık kıyafet yönetmeliği

bu düzenlemeyi yapanların , asgari ücret, açlık sınırı , yoksulluk sınırının ne kadar olduğundan ve ne kadar insanın kötü şartlarda yaşadığını umursadığı yok .**
http://www.turkis.org.tr/index.snet?wapp...

shortbus

birçok new york'lu, exclusive club olan shortbus'a seks yaşamlarındaki problemlere çözüm bulabilmek amacıyla gelmektedir. rob ve sophia çok mutlu bir çifttir fakat sophia hayatında hiç orgazm yaşamamıştır. bu ironik durum onun peşini iş yaşamında da bırakmaz çünkü kendisi bir çift danışmanıdır ve bu tür sorunları kendi hastalarında da görmektedir. hastalarından ikisi, jamie ve james, 5 senedir birbirlerine sadık kalabilmiş bir gay çifttir. fakat james artık bu ilişkiye başka erkekleri de katmak istemektedir. ceth bu aileye katılabilecek çok uygun bir insandır; fakat caddenin diğer tarafında oturan röntgenci caleb'in bu konudaki düşünceleri çok daha farklıdır. jamie'lerin kışkırtmasıyla sophie, severin'i ziyaret eder. tüm çiftleri shortbus club'da ilginç deneyimler beklemektedir.

http://www.imdb.com/title/tt0367027/
bazılarımız bunu porno niyetine izlemiş olsa da beni ağlatan filmdi .

bdp

önyargılı insanların , tek tipçilerin , örümcek kafalıların nefret ettiği partidir .

ayrılık

eskiden sen bulutlar üzerinde boşalırken , bulutların senin üzerine boşalmasıdır ayrılık .**

bdp

önyargılı insanların , tek tipçilerin , örümcek kafalıların nefret ettiği partidir .

pkk

bugüne kadar devletin söylediği bütün haberlerin zaman içerisinde değiştirmesinden dolayı , bir çok farklı yayından ne olduğunun öğrenilmesinin gerekli olduğu örgüt . * *

açık ilişki

tercih etmesem de bu ilişki türünü yaşayan insanların birbirlerine " ölüyorum sana , geberiyorum! " gibi sözlerin duyulmadığı , yaşayanların çoğunun ayrıldığı fakat çok uzun yıllar sürmüş , güzelliklerin olduğunu yadsıyamayacağım ilişkidir türüdür.

ayı sözlük

mesajları sildikten sonra "yeni mesajın yok. demek hiç arkadaş edinemedin. yazık sana! " diyip insanın bunalıma girmesine neden olabilecek ifadeler kullanan sözlüktür.

ayı sözlük chat

sabah ezanını sevmiyorum .
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.