magnificent

Durum: 11 - 0 - 0 - 0 - 01.06.2014 22:37

Puan: 110 - Sözlük Kezbanı

5 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

motoru bozan şeyler

bir kase dolusu kuru üzüm arkasından içilen bir bardak su.

en son satın aldığınız cd'ler

amy winehouse- lioness: hidden treasures

arap ülkelerinde petrol bitince olabilecekler

arap ülkelerinde petrolün bitmesi dünyanın petrol kaynaklarının tükenmekle karşı karşıya olması anlamına gelir. eğer böyle bir şey olursa petrolden sonraki en önemli kaynak alıcı bulmaya başlayacaktır ve bu da türkiye'nin bakımından çok zengin olduğu bordur. biz zengin olacağız anlayacağınız.

aslında böyle biri değilim

sinirliyken ya da sabrın taşma anında söylenen cümle. söyleyen kişi muhtemelen normalde yapmadığı kötü, alışılmadık, hoş karşılanmayan, itici bir hareket yapmıştır.

hey soul sister

train adlı grubun en ünlü şarkısı. oldukça sevimli bir şarkı olmakla birlikte, bir kıza söylenebilecek güzel şarkılardan biridir.

sıcak ekmek

ekmeği evin karşısındaki bakkaldan değil de caddenin sonundaki fırından alma sebebi. eve giderken yolda kenarını kopara kopara yeme zevkini tatmak için ebeveynlerimin ekmek aldırtmasına bir gün bile ses çıkartmadım. eve geldiğimde ekmeğin yarısı bitmiş oluyordu ama neyse. onlar istedi sonuçta.

sınıf başkanı

çok konuşanlar listesinin yazarı, sınıfta sessizliği sağladığını düşünen burnu havada (kişiden kişiye değişir ancak benim gördüklerim böyleydi.), sınıfın geri kalanından hiçbir farkı olmayan ancak olduğunu düşünen öğrenci parçası. sırf defteri müdürün odasından almaya üşendiğim için başkan olmadım. yoksa seçilemeyeceğimden değil yani. anladınız siz.

en etkili kilo verme yöntemleri

sabah 8 koşusu. üstesinden gelemediği hiçbir hastalık, hiçbir selülit, hiçbir yağlı bölge yoktur. çikolatayı da azaltırsanız ve ara öğün olarak elma gibi meyveler yerseniz zayıflarsınız.

paloma faith

sesini nedensizce amy winehouse'a benzettiğim ingiliz şarkıcı. yaşı 33 olduğu halde şu ana kadar sadece 3 albüm çıkarmıştır. soul/ caz / pop tarzında müzik yapmaktadır.

akdeniz akşamları

gitar çalmayı becerebilen her insanın öğrenme aşamasında çaldığı şarkı. bir yaz akşamı sahilde söylenebilecek bir şarkıdır. gitar çalmayı bilip bu şarkıyı tıngırdatmayan yoktur.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

paloma faith- only love can hurt like this
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 11

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.