intihar etmek

muhabbet rekoru

an itibariyle 20. saatin sonuna yaklaşmışlardır. destekliyor ve takip ediyorum

recep tayyip erdoğan

ayşe arman:bu hükümetin en beğendiğiniz yönü nedir?
aydın boysan:bir gün gidecek olması...

aktifim ama gay değilim

fikir intihali

gay bar'da baş köşeye çöreklenmiş homofobik gay müşteri

ilk defa tekyöne gittigimde ben de öyleydim. gerci reserve yerim felan yoktu * . oyle kosede ayakta dikilmis kuuull kuuulll takiliyordum. simdi ilk entr'i okurken kendimden sogudum. acaba ilk defa girenler icin de gecerli mi bu durum? degildir insalah yagh. cunku ben homofobik degilim, sadece bear seven rakiplerimden nefret ediyorum o kadar.
gercekten bir ortamda oyle farkli takilmak cok yanlis. elit gay, iyghh dedirtmemek gerek kendimize. ikinci defa tekyone girersem bu sefer bu hatayi yapmam.

orospu seyhan

yıldız tilbe'nin efsane sözü! kendisini sadece bu laf için bile sevebilirim, o derece yani... orospu seyhan lafından sonra seyhan ve yıldız arasında şu diyalog geçmiştir:

- orospuyu şaka olarak kabul ediyorum.

- e değilsin yani. olmadığını biliyorsun herhalde allah allah

- biliyorum da bu kadar insanın içinde..

- boşver onları.

*

islamiyet

teoride iyilik ve adalet dinidir ama uygulamada pek görünmemektedir. yani pratikte iyidir, hoştur, mantıklı yanları vardır ama bunların toplum yaşantısına yansıması günden güne azalmaktadır. her daim tahammülsüzlükleriyle gündemde olduğu için dünyada hoşgörü dini olarak görülebilmesi bir ütopyadır. işin asıl garip tarafı müslümanların çoğunlukta olduğu topraklarda sürekli bir kaos olması da ayrıca tezattır. müslümanlarının büyük bir çoğunluğunun gelişmiş ülkelerde yaşama idealleri de apayrı bir çelişki olarak karşımızdadır.

evin önüne kurulan seyyar lunapark

bu başlık bana ilkokulda iken tenefüslerde okul bahçesinden kaçıp da 500bin liraya* bindiğimiz, seyyar salıncakları hatırlattı. ne güzeldi, 5 6 salıncak olurdu, adam paraları toplar sonra hepimizi döndürürdü.

ayı sözlük itiraf

yine içime aşırı dert ettiğim bir konuyu katiyen dillendirmeyip suratımı astım. konuşarak sorunlarımı çözmek yerine suratımı asarım.

acme

ankara'da konur sokakta bir cafe/bar, don kişot la aynı apartmanda ve yemekleri dehşet güzel mekandır.