iğrenç ötesi espriler

bupeth: ay ne çalim
bupeth: :s
tbc_bot: 15 saniye kaldı.. son harfi a
faremm: ıslık

erdal çelik

vakti zamanında emel erdal grubuyla tanıdığımız efendi ancak müzik alanında bir türlü hakettiği yere gelemeyenledendir ki türk popunun o döneminde vardır onun gibi ciddi anlamda kayıp denecek yetenekler. emel2in de zorlamasıyla grubun dağılmasıyla yollarına solo devam etmişlerdir; gittin gideli, gülendam ve canımın istanbul köşesi en çok bilinen şarkılarındandır. bir de fazla bilinmez ama gururum şarkısı vardır ki başındaki gereksiz gitar solosunun haricinde muhteşem bir şarkıdır.

gizli şişmanlık

bilumum çıkıntıların yazın sere serpe ortaya dökülmesinin ardından kışın kabanlara sarıp sarmalanmasıyla ortaya çıkan tablo. yaz affetmez.

(bkz: önümüz yaz)

kadın en çok kendi hayatına karar verince öldürülüyor

demokratik haber portalına göre yapılan araştırmalar, en çok kendi kararlarını veren kadınların öldürüldüğünü göstermiş. altı ayda medyaya yansıyan 93 kadın cinayeti sadece bilinenlerden ibaret.

http://www.demokrathaber.net/kadin/kadin...

ahmetonski

kır saçlarıyla ve biraz yaşlandırma makyajıyla, çekilmesi muhtemel bir rüya sahnesinde* * muhteşem yüzyıl 'da pargalı ibrahim paşa'nın ellili yaşlarını canlandırabilir, çok benzettim nedense yüz hatlarını. yakışıklı adam vesselam

aynı deliğe sokmak

uçak diyalogları

merdivenleri çıkmış tam uçağın kapısına gelmişken, önümdeki teyze muhtemelen torununa; "aman kızım,önde bir yere oturalım arkalara gitme,inmesi kolay olur." demesiyle gülümsetmiştir.

hoşlanılan kişinin eşcinsel çıkmasını dilemek

offf sozlukteki seviyesiz kavgaları hep sevmiştim eğer kavgacılar akıl dolu kıvrak zekalilarsa. lakin değiller :(

ailenle mi yaşıyorsun yoksa seks mi

yer var mı sorusunun en anlaşılır ve net hali.

cumartesi sabahı

çalışanların nefret ettiği, erken kalkıp sabah seksi yapanların bayram ettiği zaman dilimi ile kategoriye girdiğim hem nefret edip hem de sevdiğim gündür cumartesi günü. belirsiz bir gün cumartesi. en hızlı geçen cuma ile pazar arasında kaynayan. kimisinin içini rahatlatan kimisinin içini saatler geçtikçe tedirgin eden ilginç bir gün