30 ağustos zafer bayramı

türkiye ulusunun özgürlüğe giden yolda attığı adımların ilki olan büyük taarruzun son bulduğu tarihtir. bu kazanılan ilk muharebe ve daha sonra kazanılan bütün muhabereler bir amaca hizmet etmiştir. bu amaç özgürlüğe, kendi hür irademiz ile yaşamak için kendi değerlerimizi koruyan ve bizleri daha ilerilere taşıyacak olan bir yönetim biçimine kavuşmak için mustafa kemal atatürk önderliğinde verilmiştir. bu amaç zaferin kendisini getirmiş ve her alanda yapılan reformlar ile günümüz türkiye cumhuriyetinin temellerinin atılmasını sağlamıştır. bütün kazanılan muharebelerin ve kazanılan özgürlüğün sembolik olarak tarihlendirildiği bir gündür. anlamı biz türk cumhuriyeti vatandaşları için çok büyüktür. bu nedenle değerli ulusal bir bayramdır. resmi olarak bayram ilan edilmesi savaştan yıllar sonra 1935 yılında kabul olmuştur.

rtük

1saat 45 dklık braveheartı 40 dk ya indirebilen muhteşem kurum(!).sex yok kan yok sigara yok alkok yok.hayatımız da hep güllük gülistanlıktı zaten.

kıskanılmayı isteyen sevgili

sevgi acı yada ilgi delisi olmadığı gibi sahiplenilme isteği olan sevgilidir.*

adil kullanım kotası

az önce bilgisayarımı açtığımda karşıma çıkan şeydir. ben sınırsız 1mbps ile bağlanıyordum zaten. bravo ttnet diyorum...

geronimo

keyifle takip ediyorum kendisini. hep yazsın.

kocasının gay olduğunu öğrenen kadın

berkin elvan

http://www.cnnturk.com/haber/turkiye/265-gundur-komada-bulunan-berkin-elvanin-durumu-kritik


ne yazık ki durumu kritik.
açsa ya o güzel kara gözlerini..