nerde o günler


çoktandır kendimle başbaşa kalmadım
sormaladım kimler var diye
hangisi aşığım hangisi düşmanım
sormadım kendime bile

yüreğim sakin lakin yoruldu artık kalbim
nerde o eski günler
yüreğim sakin lakin dinlemez ki bu kalbim
nerde o eski günler

nerde o günler, nerde o dostlar
yüreğimi benden koparanlar
sorarım şimdi size
nerdesiniz a dostlar
beni benden çalanlar

sohbet edecek kimsenin olmaması

böyle hava kapalıdır, yapacak işin yoktur o an "napıyosun" diye mesaj atarsın hani durduk yere ya da ilginç bir şey görürsün veya duyarsın paylaşmak istersin anında, özel biri olsun istersin senin için. her şeyini paylaşabileceğin. hah işte anlatabildim mi, herkesin kafasında öyle biri canlandı mı? işte onun olmamasından bahsediyorum. çok boktandır.

dead can dance

geçen yayında radyoda da çaldığım son derece mistik indus şarkısı, farklı boyutlara götürür insanı.

seri eksi oy veren ezik

bana uzak allah'a yakın olsun dedirten kımıl zararlısı.

seyhan arman

şu anda madame margot adlı kabare clubte matmazel coco karakterini oynuyor ve çamurdan tiyatro'da yönetmen yardımcısı/ tiyatro müdürü olarak çalışıyor. oyunculuk konusunda ödüller almıştır, zekasını seviyorum.

tanıştıkları ilk gün eve davet edilen gay

beyaz tişört giyip altın kolye takan erkek

beyaz t-shirt'ü severim kolyem gümüş, kıro olduğum doğru ama para mara yok, dağılın (kolyenin yakşmadığı erkek mi var lan)

full aktif

bir kadina sahip olmaktansa bir erkege sahip oldugunda gercekten degerli ve zor elde edilen bir seye sahip olma hissi olusturmasindan dogmus olabilir.

(bkz: kendimden biliyorum)

bedelli askerlik 18000 tl

sürümden kazanacaklar belli ki. hem ucuz hem de yaş gayet düşük. hükümetin cebe indirdiklerini telafi etme çabası. yada yeni isimleri zengin edeceğiz. hadi inşallah, maşallah. hayırlı olsun. zaten bu ülke için ölmeye değmez.

vermek

argoda, kadının veya bizim açımızdan pasif eşcinselin; erkeğe veya aktif eşcinsele "vajinasını veya götünü" kullanmasına izin vermesi olarak kullanılır. neden? çünkü erkek veya aktif eşcinsel verileni alır ve ona sahip olur. oysa hepimiz çok iyi biliyoruz ki kadın veya pasif eşcinsele penis "verilir" ve onu içine alır. eğer saçma sapan, uğur ışılak zihniyetliler, bir sahip olma durumu düşünecekse, sahip olan taraf kadındır veya pasif eşcinseldir.

olağan mucizeler