sabahları öperek uyandıranın sevgili değil kedi olması

son dönemlerde sıkça yaşadığım bir durumdur, pek sevgili kedim beni uyandırmanın en etkili yolu olarak bunu seçmiştir.
fakat keyifle gözlerini açıp da burnu burnuna dayalı bir kedi bulmak travma yaratıcı bir olay olabilir.

"crazy cat lady" * olma yolunda adım adım.
paralel ıslak yalamalar şeklinde alınan öpücüktür. uyanmadan önce keyifli gelse de uyanma sonrasında " bsg" tepkisi verilmesi doğaldır.
genelde her sabah aynısının köpeklisini yaşadığımdır. sizi uyandıran o sevgi dolu dil darbelerinin ardından ona tüm sevginizle sarılmak istersiniz ama o genelde sizinle dalga geçer gibi kaçar gider. *
herhangi bir sokak kedisi ise, evet hos bi durum diil. kandili nerede söndürdügünüz belli degil demek ki. ama sizin sevgili kediniz ise ve sizde kendi yataginizda iseniz bu durum bünyeye mutluluk verir.
susamışlığın bir göstergesidir
sabahları zikerek uyandırmasından daha iyi olur tabi, kedi gerçekten öpüyorsa dikkat edin derim, bugün öpen yarın ziker bu memlekette arkadaş.
bu duruma şükran duyduğum zamanlarda olmadı değil kedimden ayrı kaldığım zamanlar ama gerçekten sizi bir kedi öperek uyandırıyorsa bu tam bir öpme olmuyor öncelikle ya o zımpara kadar tırtıklı kısmen ıslak diliyle yalayarak yada mini mini ısırıklar şeklinde oluyor ve gerçekten hayalinizdeki adam sizi öpsün istiyorsunuz yada siz onu öptüm
sevgiliyi nazlandığın icin ittirirsin. kediyi kedi olduğu icin döversin. dengesizliğe sebebiyet verir.
sevgili niyetine sarıldığım kedinin, yerine su şişesi bırakıp kaçmasını düşününce, ulvinin bu konulara soğuk olduğundan takınmayacağı bir tutum.

zorla öptürüyorum ben.
öpmese bile gözlerini açtığında burnunun dibinde seni ilk kez görüyormuş gibi bakan bir çift meraklı gözle karşılaşmanın ve sonrasında mırıldayarak sakallarına ve boynuna sürtünmesinin verdiği mutluluk anlatılmaz, yaşanır. ayrıca sevgiliyle kedinin yeri ayrıdır, birbirlerini ikame eden şeyler değillerdir. ikisinin sevgisi de ayrı ayrı güzeldir. ve de ayrıca unutmamak gerekir ki sevgili gider, kedi kalır. ****
güzeldir. cidden çok güzeldir. ama ya sevgili ya kedi diyorsanız, bayram öpüşmelerini de fransız öpücüğüyle rahatla karıştırabilirsiniz.
daha kötüsü sizi terk etmiş sevgilinizin rüyanızda sizi uyandırması ve o üstünüze oturan yalnızlığınızla sessizce uyanmaktır.
sevgi dolu bir uyanma biçimi. yavruysa hele ki alıp elimin altında oynamaya başlardım, günüm enerjik geçer
yine de köpekle uyanmaktan güzeldir. kedi kendine bakabilir, maması suyu var hayvanın.. kumu var.. gider işer, eder.. gene gelir sizi uyandırmaya.. köpek ne yapsın? her sabah gelir ağlar, dil döker onu çıkarın diye..

hadi yazın gene sıkıntı yok... ama kışın o sıcacık yataktan, yorganın altından çıkmak var ya.. adama koyar...

kedi iyidir..iyi.
sabah emerek uyandıranın kedi olmasından daha iyidir heralde.
kedinin tırnaklarını suratınıza geçirmediğine şükretmenize neden olacak durum.
o uyanışı tadamayan insanlar adına hep üzülmüşümdür. gözünün içine bakıp miyavlayan ve sabah sabah insana enerji veren bir kedin yoksa yazık sana dostum. işte hep üzülüyorum, hep üzülüyorum bu insanlara, aç karna sigara veya bira içmekten korkan insanlara üzüldüğüm kadar üzülüyorum.
tam göğüs kafesimin üstüne oturup boynumdan başlayıp yavaş yavaş yukarı çıkıyor pislik biliyor nelerden hoşlandığımı
istisnasız her sabah maruz kaldığım durum. her sabah "kızım dur, jin yapma ya aşkım manyak mısın, ya aşkım saçım" tarzı nidalarla güne başlarız. başlarda öpücük gibi dudağınızı yalayan kediniz sizin hoşunuza gittiğini anlayınca patisini kaldırıp küt diye indirir suratınıza ama harika bir histir, yaşamayan bilemez.
  • /
  • 2