en yakışıklı sözlük yazarları

nerdesiniz len, bi el edin görek bakalım.
ben yağuşukluya yağuşuklu demem yağuşuklu benim olmayınca diyerekten iç çekmekle yetindiğim gruptur.
bu ben değilim,ama behlül maskesi takınca oluyorum,tamam tamam kese kağıdı da uyar,ama yoklukta giderim var kesin, ha! var değil mi lan,biri bana yakışıklısın desin yoksa ölü bir yazar işinize yaramaz ona göre.
geldim geldim, konu neydi? * *
aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor. lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. *
yakışıklı değil ama sempatiğim *
canlı ya da cansız olarak gördüklerim içerisinde en yakışıklısı pisuvardaki siyah kil 2 dir. zannedilenin aksine kendisi kadınsı değildir. hatta tek kusuru esmer olmamasıdır.

bankacibear ın kendine has bir şirinliği varken yosibear bildiğin çekicidir. kevbear da sofisitike bir duruş varken medyum fettish i benden başka herkes beğenmektedir. burgundy sözlükte kavga çıkaracaktır muhtemelen.

gel gör ki hiçbiri tipim değil.
'' şimdiye kadar gördüklerim hepsi'' diye cevap vermek istediğim başlıktır. yok ben illa isim isterim diyorsanız;

(bkz: pisuvardaki siyah kil 2)*
kendi kendime yakışıklıyım demem saçma olacak. bilen bilir diyeyim.

son düzenleme: yakışıklı filan değilim. tamamen kusurlarımı örtmek için öyle yazdım.
sözlükte olmasa da kevbear'ın sevgilisinin girdiği grup olabilir*. kendisi bak böyle adamları beğeniyorum diyerek olmadık resimler gösterdijten sonra al işte bu da benimki diyerek sevgilisinin fotografını göstermiş ve beni dumura uğratmıştır.
göbekli olan, dominant olan, aktif olan, bir bakışıyla "seni öyle bir s.kerim ki, bir hafta oturamazsın üstüne" aurası veren tüm adamlar yakışıklıdır... çoğunuz öylesinizdir eminim. öperim.
ayol bu da laf mı ben tabi ki
muhtemelen sevgilisi vardır, olmasa bile müstakbel bir aşka yelken açmıştır; o da olmadı çok uzakta başka bir şehirde yaşıyordur denilendir. yakışıklılığına sadece uzaktan bakılabilendir aynı zamanda.

hemen öyle heveslenmeyelim, ileriki aşamalarda sözlükten bir yakışıklı kapıp belli bir yol katedilse bile, hitap şekli olarak yakışıklıdan gelen "kardeşim, efendim, bey, abi" hitabı; asla yakınlık ifade eden beklenen şeyleri söylemeyişi; yine bu yakışıklılığı göremeyeceğimizin delilidir. evet göremeyeceğiz.
kimse beni görmemiş boş boş konuşuyor *
  • /
  • 3