en yakışıklı sözlük yazarları

bıyık bırakınca ben de fena olmuyorum aslında
herkes yakışıklı ve güzel.*
herkesin bir alıcısı* var bu yüzden kime göre neye göre.
sözlükte olmasa da kevbear'ın sevgilisinin girdiği grup olabilir*. kendisi bak böyle adamları beğeniyorum diyerek olmadık resimler gösterdijten sonra al işte bu da benimki diyerek sevgilisinin fotografını göstermiş ve beni dumura uğratmıştır.
bu ben değilim,ama behlül maskesi takınca oluyorum,tamam tamam kese kağıdı da uyar,ama yoklukta giderim var kesin, ha! var değil mi lan,biri bana yakışıklısın desin yoksa ölü bir yazar işinize yaramaz ona göre.
psk nın açık farkla önde gittiği anketimsi. bence de tatlı çocuk.

benim favorilerim aigai, 3un5inlafi, kurokuma, bearhairy ve astra. tamam görmedim çoğunuzu ama isminiz hiç yazılmamış ya üzülmeyin diye sizi söyledim. ok.
aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor. lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. *
konu ayısözlük olunca yakışıklılık kavramı kıvanç tan kenan dan farklı seviyelere evriliyor.kimisi amca seviyor kimisi göbek hastası kimiside kıl yumağı kaslı tipleri seviyor. içinden çıkılabilecek gibi değil.
canlı ya da cansız olarak gördüklerim içerisinde en yakışıklısı pisuvardaki siyah kil 2 dir. zannedilenin aksine kendisi kadınsı değildir. hatta tek kusuru esmer olmamasıdır.

bankacibear ın kendine has bir şirinliği varken yosibear bildiğin çekicidir. kevbear da sofisitike bir duruş varken medyum fettish i benden başka herkes beğenmektedir. burgundy sözlükte kavga çıkaracaktır muhtemelen.

gel gör ki hiçbiri tipim değil.
en güzeliniz benim ayılar açılın..
ayısözlük whatsapp ve facebook seks gruplarında yenile yenile bitirildiği için şu an aramızda olmayan yazardır büyük ihtimalle.
göbekli olan, dominant olan, aktif olan, bir bakışıyla "seni öyle bir s.kerim ki, bir hafta oturamazsın üstüne" aurası veren tüm adamlar yakışıklıdır... çoğunuz öylesinizdir eminim. öperim.
göreceli bir kavram tabi yakışıklılık, kimse kimsenin fikrini onaylamak durumunda değil hoş buna ihtiyaçta duyulmamaktadır.
ama gözleri çok güzel, birde gülüşü var ki umudu artıyor insanın ne durumda olursa olsun.
izin almadan kendisinden yazamam adını ama bir gün yazabilirsem eğer, tartışmaya açık olmayan tek isimdir, gönlümdedir.
kewashe demeyenler ölsün bence.
(bkz: futurelavirs)
son avatarını gördünüz mü?
'' şimdiye kadar gördüklerim hepsi'' diye cevap vermek istediğim başlıktır. yok ben illa isim isterim diyorsanız;

(bkz: pisuvardaki siyah kil 2)*
bazıları rahatsız edilmeyi sevmezler.

gay, lütfen.
  • /
  • 2