veremeyen ap

sayılarının gün geçtikçe arttığını farkettiğim gürühtur. bu türlerin zevk merkezleri de herkes gibi fallusları ya da anüsleridir ancak onlar bu organlarını logo gibi birbirine geçirmek suretiyle seks yapmazlar. dolayısıyla prostat uyarılması denen şeyden habersizlerdir. bunun yerine öpüşme, yalaşma, koklaşma, dokunmaca... vs. gibi aktivitelerle kelimenin tam manasıyla yatakta debelenir dururlar. boşalma yoluyla orgazm için çoğunlukla mastürbasyon devreye girer. ancak hoşlaştıkları tenle sayılan aktiviteleri yapmaları onları zihinsel olarak onlarca kez orgazma götürür ve saatlerce nirvanadan dünyayı seyrederler.
bağ benim belletirim mal benim elletirim mantığı ile çalışırlar. kimin ne yapacağı kimseyi bağlamaz
veren a dan hallice değildir.
bir sonraki evresi çekilmezdir.

(bkz: vermeyen p)
ilişkileri illa ki aktiflik pasiflik rollerine indirgememek gerekirin nesnesi. tıpkı heteroseksüel ilişkilerde bekaretin bozulması istenmediği için anal seksin tercih edildiği ilişkileri akla getiren tanımlama. eşcinselliğin şartlarından birinin mutlak '' vermek '' olması gerekmediğinden zaten a ve p rollerine sıkışmış bizleri yeni bir tanımlamayla daha da kuşatmaya gerek yoktur. insanlar ister sadece sevişir, ister anal seks de yapar. keşke rollerle kuşatılmadan sorgusuz sualsiz beraberlikler yaşasak, zaten yeterince sınıflandırmaya maruz kalıyorken.
anal sex yapmak zorunda olduğu düşünülen ap.
sadece verene veririm diyen aktifler,ilk olacak çok acırmı ki diye soranlar, sevgilim olursan veririm diyen ap ler,özgür iradesinden ötürü tercihen oral takılanlar ve tabiki hemoroidi azmış olanlar bu guruba girer.
vermeyen ap demişsiniz ama piyasadaki aplerin alayı pasif. hornet'te falan ap yazıyorsa zaten kesin "daha çok pasiftir."

sizin o ap dediklerinizin profilinde "daha çok aktif" yazıyor.