versatile sanılan sevgilinin powerbottom çıkması

evet ayısözlük ahalisi. sevgili kişisinden ayrıldıktan sonra bunun bir süre takıldığı biri ile tanışmamla öğrendiğim hadise. x kişisi ile konuşmamızda laf lafı açtı ve bir şekilde ortak noktamız olan sevgili kişisinin bu x kişisi ile powerbottom olarak birlikte olduğunu ve bunu gerçekten çok çok iyi ve zevk alarak yaptığını öğrenmemle beynim tekrar error verdi.malum ankara küçük yer herkes bir şekilde birbirini tanıyor. yani bu kadar emek verdiğim onun için herşeyi yapabileceğim kişinin aslında çok farklı biri olduğunu öğrenmemle o mide sancısı o mide bulantısı tarif edilemez. x kişisinin bana anlattıkları akla hayale alınmayacak şeylerdi. ben ne yaptımda bunları hakettim bilmiyorum. umarım istediği gibi sürtük muamelesi görür hayatı boyunca. o kendini biliyor.
powerbottom olunca ne oluyor ki.orospuluk gibi birşey mi lugatınızda ki karşılığı.versatile olunca daha namuslu aktif olunca daha adam mı oluyor insan.biri pasif olunca pasif olduğu için hem aşağılayıp hemde utanmadan sevişiyorsanız versatilim yada aktifim demesi doğal değilmi.genelde bu saçma algı yüzünden ülkemizde şu şekilde tek basamak düşerek sonuca varabilirsiniz.
heteroseksüelim - biseksüel
biseksüelim- aktif
aktifim- versatile
versatilim-pasif ağırlıklı
pasifim- power bottom
bileydim daha çok sikerdim pişmanlığı var galiba. yoksa bu ne gibi bir sorun oluşturabilir bilemediğimdir.
olay o değil ahali, tabiki kişi kendi iç dünyasını yaşayabilir. ama olay dürüst olmaması veyahut kendini kabullenememesi, bu tarz şeyleri normalleştirmeyin lütfen, powerbottom olabilir kişi buradaki ince nüans kandırılmam.yani sevgili kişisinin dürüst olmamasıyla alakalı.
olayın takıldığın kısmını geçerek, şunu anlamaya çalışıyorum; bu x kişisi nasıl biridir ki, eski sevgilinin zevk alarak, çok çok iyi yaptığı, aklının hayalinin almayacağı şeyleri sana anlatabiliyor ya da diğer taraftan sen bunları anlatmasına nasıl izin veriyorsun? ankara'nın küçük bir yer olması ve bir şekilde herkesin birbirini tanıyor olması, kişi bazında bu kadar özeli konuşmak için yeterli sebep midir?
kime sorsan zaten evire çevire şeettim sabaha kadar uyutmadım der.5 dk da boşaldım sonrasında birdaha yüzüme bile bakmadı diyecek hali yok tabi.akla hayale alınmayacak şeylere de direk inanmak abatılı hikayelere kanıp o insanı herkesin gözünde değersizleştirerek ipliğini pazara çıkarmaya çalışmakta normalleştirilmemeli.yerinde olsam o bilgileri sana aktaran arkadaşınlada birdaha görüşmezdim.seni hiç hoş olmayan bir duruma düşerek kaybetmiş zaten bırak ne hali varsa görsün.
ben ve hala vers derim kendime