wireless ağına şifre koymayan yan komşu

mekanı cennet olasıcagillerdendir.

böyle yıkanmalı, kurulanmalı, elle beslenip yer yer pişik kremi dahi sürülüp ara ara göz yakmayan şampuanla saç bakımı yapılmalıdır. internet olmayan ya da internet faturası gazabına uğrayıp kesik yiyen; modem kırıcının fayda etmediği durumlarda imdada yetişen bu komşu; şu dünya da hızır'ın delilidir, olmadı aksakallı dede yaparız. bir de kapısı çalınıp interneti kullanıldığı için vicdan yapılan buna rağmen "he şifre koymadım güle güle kullanın." diyen komşu türü vardır ki bunlar içi açılıp orada yaşanası kadar tatlı ve sevimlidir.
sanırım bu komşu zaman zaman ben oluyorum.

günün belli saatlerinde, özellikle evde kimse olmayacaksa ya da evdekiler memlekete gidip ev boş kaldığında ağ adını sebil olarak değiştiriyor şifreyi de kaldırıyorum.
yaşı kendi yaşından küçük olsada eli öpülür.
benim bahtıma asla düşmeyecek komşudur. beş gündür ttnet'in sinyal göndermesini beklediğim şu sıkıntılı günlerde karşı komşunun wireless ağını izin isteyerek kullandım. karısı izin verdi ama adam gıcık olmuş olacak ki ertesi gün çekti fişi ve kullanmama engel oldu. var bir bahtsız bedevilik durumu ama neden, nasıl bilemedim.
meğer bizim akrabaymış.

bir gün ya burada bir internet var sömürüp duruyoruz denir, a kim o derken akrabanın soyadını bilmediğimiz ortaya çıkar ve sonuç ertesi gün netler kesik.
şifresiz wifi ağı kullandığında sömürüleceğini ve internet hızından tam anlamıyla verim alamayacağını bilmeyen temelinde de bunu zaten umursamayacak olan komşudur herhalde.
hayret korunmasız seksin zararlarından bahseden olmamış. lütfen toplum bilinci oluşturalım. *