yarı çıplak yemek yapmak

bugün yaptığım şey. ameliyatlı olduğumdan dolayı boxerın üstüne bir şey giyemedim. üstümde ise t shirt vardı. 8 yıldır oturduğumuz evimizde yan apartman sakinlerinden birini bile görmediğim için ve çalışıyor olduklarını düşündüğüm için pencerenin yanındaki ocakta sümüklü sümüklü yemeğimi yapmaya başladım. tam yemeğimi yaparken yandaki apartmandan "hiiiiii!" diye bir ses gelmesin mi? bi döndüm 17-18 yaşlarında bir kız çocuğu arkasını dönmüş pencereden kaçıyor! burası ümraniye sonuçta amerikanya değil yani. hemen üstümü zar zor giydim falan. neyse ki seksiyim de kıza fazla ayıp olmadı.

ya seksi olmasaydım!
geçtiğimiz günlerde meme ucuna yağ sıçradığı gerekçesiyle- alttan kavranmış memeleriyle öne eğilmiş pozisyonda memelerimle anılmak istemiyorum sözlerine rağmen- sözlük gündemine bomba gibi düşen ciwan eylemi. neyse ki yarı çıplak kısmı üstteymiş de çok özel hayatı yağ istilasına uğramamış. o yüzden yarı çıplak yemek yapan elit gaylerimize önerimiz marka mekanlar yerine arada pazara da uğramaları ve '' ikizlere takke '' diyen pazarcı esnafın da bir bildiği vardırdan beslenmeleri.

(bkz: üstsüz yemek yaparken meme ucuna yağ sıçraması)
kıllı bireylerin hijyen açısından pek rahat yapamıyacağı aktivite.sonra yemekten kıl ayıkla.
baya bildiğin hijyensizlik.
yapanlar bilir şimdi kimse itiraz etmesin. o perde böyle aralıklı bırakılır, normalin bir tık üstü baksırlar giyilir, karşı komşulara firikikler verilir yani. hadi hadi yalnız değilim biliyorum.
bel üstü çıplaksa nispeten mutfak önlüğü ile korunabilir ancak yarı çıplak olmaktan kasıt bel altı ise mazallah ocaktan yağ sıçrayıp popoyu pipiyi haşlayabilir. yani ne gerek var. benden demesi.

yapma yiğidim dışardan söyleyelim lazımsın bana ^^
su http://www.dailymail.co.uk/news/article... beyfendinin yaptigini gordukten sonra citanin cok yukseldigini farketmek suretiyle vazgectigim girisim.

hos bir videosu icin :
ısrarla her gün yaptığım eylem. bağımsız bir anket şirketinin olmasa da benim yaptığım araştırmalar sonucuna göre çıplakken hazırladığım her yiyecek giyinikken yaptığıma göre 10 kat daha fazla begeniliyor.
bu konuda the bear-naked chef‏ olarak da bilinen adrian de berardinis oldukça ünlüdür.