yarı çıplak yemek yapmak

geçtiğimiz günlerde meme ucuna yağ sıçradığı gerekçesiyle- alttan kavranmış memeleriyle öne eğilmiş pozisyonda memelerimle anılmak istemiyorum sözlerine rağmen- sözlük gündemine bomba gibi düşen ciwan eylemi. neyse ki yarı çıplak kısmı üstteymiş de çok özel hayatı yağ istilasına uğramamış. o yüzden yarı çıplak yemek yapan elit gaylerimize önerimiz marka mekanlar yerine arada pazara da uğramaları ve '' ikizlere takke '' diyen pazarcı esnafın da bir bildiği vardırdan beslenmeleri.

(bkz: üstsüz yemek yaparken meme ucuna yağ sıçraması)
kıllı bireylerin hijyen açısından pek rahat yapamıyacağı aktivite.sonra yemekten kıl ayıkla.
baya bildiğin hijyensizlik.
bel üstü çıplaksa nispeten mutfak önlüğü ile korunabilir ancak yarı çıplak olmaktan kasıt bel altı ise mazallah ocaktan yağ sıçrayıp popoyu pipiyi haşlayabilir. yani ne gerek var. benden demesi.

yapma yiğidim dışardan söyleyelim lazımsın bana ^^
su http://www.dailymail.co.uk/news/article... beyfendinin yaptigini gordukten sonra citanin cok yukseldigini farketmek suretiyle vazgectigim girisim.

hos bir videosu icin :
ısrarla her gün yaptığım eylem. bağımsız bir anket şirketinin olmasa da benim yaptığım araştırmalar sonucuna göre çıplakken hazırladığım her yiyecek giyinikken yaptığıma göre 10 kat daha fazla begeniliyor.
bu konuda the bear-naked chef‏ olarak da bilinen adrian de berardinis oldukça ünlüdür.