yay burcu erkeklerinin inanılmaz seksi olmaları

öyledirler. yay burcu erkekleri zekasıyla herkese kendini hayran bırakabilir. özgür ruhlu olmalarından dolayı cool bir görüntü sergilerler ve bu da onları arzulanan seksi erkek yapar.
(bkz: sweetgayeah)
yay burcu erkekleri sempatik olur. ama sexi bir erkek arıyorsanız (bkz: yengeç burcu erkeği)
inanamadığımız için bu kadar açıklama yapılmış olması düşündürücü, bir de ikizler burcu erkeğine has çekiciliği kıskanıyor olmaları vr ki o başka seksiliğin konusu..
patavatsızlığıyla her şeyi yerle bir etmese iyi sayılır bir seksilik. ama o dilleri, nerede ne konuşacaklarını hiç bilemediklerinden ve sürekli -özgürüm ondan yalnızım- havalarından ötürü kendilerinde soğuturlar
yay burcu diye erkek mi olur? erkek dediğin ikizler olur, koç olur. hiçbir şey olamadı gider oğlak olur.
mesela? bu zaman kadar hiç inanılmaz seksi yay burcu erkek görmedim. çünkü yok yay burcu en fazla inanılmaz sinsi olabilir
yay burcu ünlülere baktım ve doğru bir önerme, aşırı karizmatikler.
insanları sadece 12 tipe ayıran dangalakların uydurduğu şey.
ben. şahsen seksilik konusunda aslan burcu alır ama yay başarılı olduğu için seksi gözükür. sonuçta zekidir, prestij sever, güzel yerlerde okur, iyi giyinir, bakımlıdır, enteldir, güzel yemek yapar, sanat sever, herşeyin en iyisini ister.... yayın kötü özellikleri: bencildir(kendimden biliyorum) arkadaş çevresi çok yoktur genellikle kendi başına takllır, herşeyden çabuk sıkılır o yüzden evlenmeleri pek sağlıklı değil (1 hafta içinde kullandığım şampuandan bıkıyorum) ne istediğini tam olarak bilmez çünkü çok kararsızdır, genellikle keşke lafını kullanır, kendi rahatının bozulmasından nefret eder... yine kıskanılırız nedense.
o değil de ben yay burcu erkeği hiç görmedim hacı abi. sanırım onlar hayata gelirken ben soğan doğramakla meşguldum ve hepsini kaçırdım. önce bir tanışalım yiyek içek tadına bakak sonra karar veririz. benim de genel inanışıma göre hiçbir burç seksilikte bir ikizler değildir.

(bkz: çöp burçlar üzerine hurafe inanışlar)
oyleyiz tabiki. su aralar doğan seksi erkeklerdir. artık gezegenler nasıl sıralanıyor da evrenden nasıl bir enerji geliyorsa üstümüze bilemeyeceğim. bir kere yay erkeğinin s*kinde olmaz başka burçlar ki laf atsın bide. bilmiyorum seksi miyiz değil miyiz ama bence her daim kendimize güvenimiz var.

en belirgin özellikler özgür ruhlu oluşumuz ve bunun getirisi olan gezme görme merakı. maymun iştahlı oluşumuz da tez canlı ve meraklı olmaktan. haa bide seksiymişiz öyle diyorlar*

yay burcu pierrot.