yazarların şu anki ruh halleri

  • /
  • 38
yağmura yakalandığım için baya ıslak moddayım berbat bi duygu
bir hafta önce gelse idim, 7.nesil olarak kalacaktım. bunun farkındalığı...
ait olamamanın verdiği aitlik hissi.
nasıl yağmur yağıyor öyle böyle değil. işten geldim ve sanırım 3 saat yağmuru izledim. baya dinlendim. ruh halim biraz karmaşık çok fazla sorguluyorum birçok şeyi aslında sorgulayacak zamanımda yok ama bu sorgulamak 10 dk bile sürse sorguluyorum işte. bazı kararlar aldım bunları gerçekten yapmalıyım diyorum umarım başarılı olurum.
üşüyorum, içim üşüyor. yoksa iki kat yorganın altındayım.
yağmur iyi güzelde iş çıkışlarında otoparkta uzaktaysa ve ıslanıyorsam pekte duygusal olmuyor be
beşiktaştan vapurdan inip yolun karşısına geçerken adamın tekinin ayağını taksi ezmiş geçmiş yardım ettik karşıya geçirdik adam dönü kardeşim ya vaktini almayayım işe yetişiyorsundur dedi ve o anda düşündüm o kadar çok koşuşturuyoruz ki tuhaf bi şekilde insanlara yardım etmek bile bizi düşündürür hale getirebiliyor. işe geç kalmadım ama kalmış olsaydım da bu pek umrumda olmazdı aynı durum benimde başıma gelebilir yolun ortasında kalabilirdim. duyarlılığımızı umarım kaybetmeyiz koşul ne olursa olsun...
tatilin bitip van'a dönülmesiyle birlikte yaşanan ruh hali nasılsa şuan aynen öyleyim.
etli ekmek gibiyim; löp löp.
fazla tarçın yiyerek, kumarin zehirlenmesinden ölmeyi düşünüyorum. şaka şaka, vücudumun %10'u kadar metilkloroizotiazolinon ve %10'u kadar metilparaben içip intihar edeceğim.
dün rüyamda babamı gördüm. eve giriyorum, salon bizim eski evdeki salonmuş. babamın eski üçlü koltuğu varmış. ev çok güneş alıyor, ışıl ışıl. babamı görüyorum, "ahah anne ölmemiş ki babam. hani öldü diyordunuz, burada. hay allah, bir de abartıyordunuz hastalığı" deyip gülümsüyorum. sonra babam yavaş yavaş şeffaflaşıp yok oluyor. rüya bitiyor. rüya olduğunu bilmediğim için, rüyada yaşadığım sevinç çok ilginçti. bana rüyada edindiğim sevgili hissini ve yabancı ülkeye gitme hissini hatırlattı. hepsi rüyamda sonlanıyor ve baş ağrısı ile uyanıyorum.

ruh halim durgun, ama durduk yere bazen çarpıntı oluşuyor.
baya keyifli uyandım bugün . umarım yarında böyle olur sonra tatil moduna girebilirim
çok enerjik cuma haftasonun son günü akşam arkadaşlarımla en sevdiğimiz kadıköy mekanında bira ve müzik daha ne olsun bee
bıkkınlık, yorgunluk, afedersiniz siktir olup gitmek isteği. hepimizde var bence. ama adeta stockholm sendromu gibi oturuyoruz yerimizde. büyük çoğunluk olarak cesaretimiz yok olağanı yıkmaya.
  • /
  • 38