yoğun yazıp heveslendirip çat diye susan sonra yeniden yazan insan

artık her telefon rehberinde yer bulan; bazen sms bazen de wassupla açığa çıkan hissiyat zenaatkarı. muhtemelen kimseyi bulamamış veya başkasını bulmuş ama beğenmemiştir yada sizden başlarda hoşlanmamış sonradan aklı dank etmiştir ya da öylesine rehberde dolaşırken herkese sıradan toplu mesaj atmış ve arada size de yoklama çekmiştir.

başlarda tonlarca, destanlarca yazıp birden çat diye susan ve ardından yeniden yazmaya başlayan bu tür yazıcı erbabı; faal işgören koli ya da aklı karışık bir tip olabileceğinden, hemen vazgeçmek ve onla vakit kaybetmemek daha iyidir. çünkü alışmıştır bir kere aynı hareketler yine tekerrür edecektir; lakin huylu huyundan vazgeçmez."sen karşındaki sana yoğun yazıyor diye niye gelin güvey oluyorsun da hevesleniyorsun" diye sorulması gereken başlık.

(bkz: içiniz fesat)
bazılarını * heveslendirip uzun zaman sonra ilgilenilme heyecanıyla ego tavanı yaptıran sonra içinde patlatan sümük.
gay dating sitelerini dolduran kitlelerdir. kimseyle bir ilişki kurmaya niyetleri yoktur ama sürekli mesaj gelmesinden, beğenildiğini duymaktan falan hoşlanırlar. yedek kulübesini boş tutmamak en büyük amaçlarıdır. gay komünite içinde ifşa ve diskalifiye edilmeleri mübahtır.
susmasına sevindiğim insandır.vardır böyle tipler yazar da yazar günaydın der başlar iyi uykular diyene kadar bırakmaz.bu tip insanlara yapılacak şey bellidir.buluşma teklif edin.eğer evet derse ve buluşursanız zaten iş nereye gider karar verirsiniz.eğer buluşmayı geçiştiriyorsa sallayın engelleyin.vaktinizi boş şeylerle harcamayın
eğer karşı taraf çok ateşliyse ne yapacağını bilemediğin bir moda girersin. işte orda whatsapptaki emojiler devreye giriyor. hiç kullanmadığın saçma sapan suratları göndermeye başlıyorsun. genelde de olmuyor, hevesinin götüne kaçtığıyla kalıyorsun.