zırıl zırıl kadınsı olup sadece aktifim diyen gay

misafir umduğunu değil bulduğunu yer isimli atasözünün biçim bulmuş hali.
aktiflerin feminen olamayacağını düşünen ve buna delicesie inanmış gay comari turnusolu bir başlık olmuş. önyargılariniza sağlık.
taktığınız at gözlüklerinin modası biraz geçmiş sanki.görüyorum ve artırıyorum
(bkz:cd ye pasif olmak için yanıp tutuşan kamyon şöförü gay )
feminenlik ile eşcinsellik arasında hiçbir ilgi olmadığı gibi aktiflik pasiflik tercihleri arasında feminenliğin bir ilgisi yoktur.
valla isterse kralını siksin, en aktivist gay bile tiksiniyor bunlardan buna vereceğime çalıya çırpına sürterim diyorum
bunun ne kadar salakça bir yargı olduğunu gün gelecek anlayacağız. kendimizi üstün görmeye çalışma durumumuz son bulup egomuz tatmin olunca elbet. kırıtık bir tipte olsa bu insanın da siz aksine inansanız da bir pipişi var. aktif rol ile zevk almasının nesi garip?
genel olarak tanım anlamında çıkarım yaparken ihtiyatlı davranan biri olarak bir anımı paylaşmak isterim. bir gün uzun süre yazıştığım beyle tanışmaya gitmiştim buluşma mekanına draq queen makyajı ile geldi, ben bu durumdan hiç rahatsız olmadım, hatta çok kafa bir çocuktu; sohbet ederken bana sadece aktif olduğunu söyledi. çay içtik kalktık akşam bana wp'den yazarak benimle görüşmesinin sakıncalı olduğunu çünkü ailesinin onu bilmediğini söyledi. bir anda engelledi, genel olarak bu tarz durumlarda tepki göstermem karşılık vermem kendi haline bırakırım. 8 gün sonra engeli kaldırıp tekrar yazdı bu kez benden wp görselimi değiştirmemi omuzlarımın çıplak olmasının ahlaka aykırı olduğunu söyledi. gene cevap yazmadım. baya yazdı ve durup dururken gene engelledi. sonraki süreçte sesi kesildi ortadan kayboldu.

bu da böyle bir anımdır.
travestilerin bile aktifi varken bana garip gelmeyen durum.
150 boyundaki birinin olması kadar ilginç değil
  • /
  • 2