zırıl zırıl kadınsı olup sadece aktifim diyen gay

nerenden aktifsin sorusunun geliyor olmasıdır.
zaten herkes aktif. ama bunlar vermekte aktifler.
ilk intibada aklında kesinlikle sorun olduğu kanatine varırım hep, aktifmiş yok laidy nin gözü.
pasifliği eziklik olarak yorumlayan eşcinsel türü, ayılar içerisinde de vardır. profillerindeki eğilim kısmı

-> top
-> mostly top
-> versatile
-> mostly bottom
-> bottom

şeklinde değişime ugramakla beraber bu süreç kendilerini bulmada yıllarını alabilir.
pasifliği ötekileştiren bir eşcinsel popülasyonumuz bile var. kendi içimizde bile var bunlardan. kabul etmeyin böylelerini aranıza. aramıza girmelerine izin vermeyelim. kendi gibilerin arasına girsinler. *
gay oldugunu soyleyen bir adam pasif oldun mu sorusuna bozuluyorsa kaciniz efenim...

kendisini aktif diye beyan eden adamlari gorunce yada sesini duyunca bir an durup dusunuyorum, bulent ersoy ile sevismis gibi.. bogg
arkadan aktif olan gaydir. yalan değil oldukçada aktiftir.
erkeksi bir gayin kendini pasif olarak tanımlamasıyla ilgili bir sorunumuz yok iken kadınsı bir gayin kendini aktif olarak tanımlamasına bozuk atıyoruz efem.

feminenliğini inkar etmeye çalışan tiplerle benim de bir sorunum var ama aktif olmaktan hoşlanan feminen arkadaşlarla ilgili bir sorunum yok. ikisi aynı şey değil zaten. peki soru şu: feminen bir gayin aktif olması gerçekten de akla yatkın mıdır? bence yatkındır. heteroseksüel erkeklerin götünü parmaklamaktan zevk alan heteroseksüel kadınları bile görmüş isem feminen gaylerin de aktif olabileceğine kesinlikle inanabilirim. aslında bunu en iyi bizim biliyor olmamız gerekirdi. yani eğer kadınsılık/erkeksilik ile aktiflik/pasiflik arasında bu kadar paralel bir oran vardıysa zırıl zırıl kadınsıların şarul şurul pasif olmaları gerekirken katur kutur erkeksilerin de çatur çutur aktif olmaları gerekirdi. ama kendinizden de bildiğiniz üzere o katur kutur erkekler her zaman çatur çutur sikici çıkmıyor değil mi? *

ayrıca bu durumdan hazzetmiyor oluşumuzun tek nedeni bu arkadaşların pasifleri ötekileştirmesi değil, bizim de feminenleri ötekileştirmemiz. kusura bakmayın ama durum bu.
bazılarına yakışır ama, yani en azından ben hafif kadınsı bir tipe pasif olmaktan hoşlanıyorum niye bilmiyorum. ama bir dozu var, bu tarkan olabilir, mehmet ali erbil olabilir, kadınsı değil de bir dişi tarafları var sanırım ve o dişi tarafları beni çok tahrik ediyor.
bunun belirlenmiş bir ölçüsü yok elbette. yani 3 birim kadınsı isen aktif pozisyonda olabilirsin, 7 birim kadınsı isen olmazsın diyemez kimse. ona bakarsan travesti seks işçilerinin müşterilerinin çoğunu sikmesi de bilinen bir gerçektir. yani daha ne kadar kadınsı olacak ki, kadın olmuş zaten. nihayetinde penisi olan insanların boşalma mekanizmaları penis üzerine kodlandığı için bu durum çok abes gelmiyor. sadece beklenmedik diyebiliriz.
yatak ortasında saç baş dağıtıp, cam göbeği mavisi lensleri ve bebek gibi pürüssüz yüzüyle çılgına dönüp, gözünüze bakıp, "sikiceeeeeem!" diye olay çıkarabilecek gaydir.

işleri yatağa kadar getirmeyin, kaçın gidin.
ama ban sağdece aktifam baştan söyliim yağne
çok aşırı erkeksi olup pasifim diyen gay nasıl dünyalar tatlısıysa; zırıl olduğu iddia edilen a gay de bazıları için çekici olabilir. ancak henüz aşırı feminen aktif gay tercih edeni görmedim.

(bkz: zıt kutuplar)
  • /
  • 2