acun ılıcalı

survivor programlarından birisinde giydiği devasa kedili tişörtle kendisine olan sempatim %0.0001'den %0.0016'ya yükselmiştir.
akp'nin götünü yalaması ile gözümden düşmüş medyacıdır.
iki kelimeyi bir araya getiremiyor olsa da paranın mına koyan bir duruma gelmiştir. en son tv8 i satın aldığı haber edilmiştir.
kıroyum ama para bende atasözünü kanıtlayan adam.
ideal türk erkeği.

benim senin onun değil, toplumun ideali! dünya sosyoloji literatürüne girmesini dört gözle beklediğim "neoliberal ekonomi - muhafazakar sosyal politikalar" dilemmasını yücelten toplumun ideali. gördüğü neoliberal san fransisco gaylerine "we're normal" diyecek kadar öğretilmiş heteroseksüelliği yaşayan, üretmeden yan sanayi eğlence programları yapacak kadar ara elemanlar ülkesinin bireyi, hükümetine histerik şekilde bağlı kalacak kadar sunni, ne alacağını şaşıracak kadar zengin, futbol-pes-metres üçlemini gözümüzden indirmeyecek kadar erkek!

al bebeğim sana ideal heteroseksüel sunni türk erkeği; ekonomik politikalarla bir gün zengin olacağına inanan ve bu yüzden muhafazakar sosyal politikaları eleştiremeyen genç bireyler için ideal rol modeli.

gezi'deki gençler mi? canım onların hepsi acun'dan pes'te 8 gol yedi, hem de acun barcelona'yı bile almadı. yoksa muhafazakar sosyal politikalara karşı değiller.
maraba televole içinde basit, zibidi ve işi gücü kızlara saçma sapan ingilizcesiyle sululuk yapan bir muhabirken, zamanla -bağlantılarının(!)- da yardımıyla önce acar televizyoncu sonra televizyon patronluğuna evrilen cemaatçi olduğu iddia edilen tvci, yurtdışından getirttiği yarışmalarla belini doğrultmuştur.
acun firarda adlı gerek yoksunu programından bir sahne: beraber arabayla tur atan bir grup geye neden kız yok erkek erkeğe geziyorsunuz diye soru sormuş, üzerine biz gayiz lafını almış hırt. elemanların e siz de erkek erkeğe geziyorsunuz demesi üzerine ama normaliz demiştir. bunun üzerine adamlar evet normal gaysin lafını bunlara döşemiş, acur da magmaya yol almıştır.
linki de aha:
o kadar sevmiyorum ki koca bir sayfa eleştiri yazıp döşeyecektim de üşendim.. ona bile değmez bu adam..
az önceki katılan tiyatro ekibine olan yorumunda "bir kadına erkek gibi davranmak yakışmıyor" diyerek homofobisini bir kez daha gösterdi. sonrasında dans etmek için gelen adamı gösterisinden önce yerden yere vurup performans sonrasında yanılmışım diyerek mor renk verdi.
az evvel haber türk gazetesini dava ettiğini açıkladı, tv8 ve programlarını karalamaya yönelik yalan haberler yaptığından bahsetti. hımm.
gençken magazin programlarında çalışmış , şimdinin medya patronu . valla ne yalan söyleyeyim yakışıklıymış . bi hoş olmuştum izlerken youtubeta. hhehe
yaptığı programlarda yarışan ve kendi deyimiyle mağdur ettiği yarışmacıları acun medya'ya alıp iş veren kişi. sürekli hayatına yön verdiği söylenen esat yontuç ile çocukluk arkadaşıymışlar.
ya bunlar ceket altına ne giymişler yaw, bi türlü çözemedim. üstü forma, altı sorma olmuş resmen.

edit: şortmuş.

mahalledeki tek futbol topuna sahip; oyun kurucu olmaya hevesli sümüklü, şımarık çocuğa benzetiyorum.
aşkın gözü körmüş.acuna ilanı aşk ile başlayıp finali nihat hatipoğlu'na yürüyerek yapan genç;
buda ilanı aşkın amerikan dublaj versiyonu.orjinalinden daha eğlenceli olmuş;
sokakta kapriyle gezip ayaküstü tanıştığı hatunlara "may i kiss you?" dediği günleri çabuk unutan varsıl medya ikonu. birilerine hitabet ve davranış üzerinden nutuk çekebilecek son kişidir.
ajunn bey bir sorum olacak. bugün hasbelkader sosyal medyadan ex eşiniz şeyma hanımın storisine denk geldim. boşanmadan ve çocuktan ötürü bayıldığınız nafakaları şeyma hanımın italyan sevgilisiyle ezmesi zorunuza gidiyor mu.
  • /
  • 3