allah erkeklere benzeyen kadınlara ve kadınlara benzeyen erkeklere lanet etsin

bir peygamber hadisiymiş. bu gün namaza başlamaya karar verdim ve namaz kitabında bu hadisi okudum. peygamber gerçekten böyle bir şey söylemiş olabilir mi bilmiyorum; ama söylememiş olmasını umut ediyorum.
(bkz: peygamber gafları)
(bkz: dakika bir gol bir)
(bkz: ağız tadıyla ne ibnelik yapılıyor ne de müslümanlık)
(bkz: nayır benim peygamberim homofobik olamaz)
geçen yaşadığım bir olay.
-çalıştığım yere adam eşiyle birlikte arabalarıyla geldiler. kadın arabanın içindeydi. kapalıydı kadın. arkası dönük olduğu için yüzünü göremedim. sanki filmlerde olan bir şey gibi kadın yavaşça döndü. dedim ki "lan hakkı bulut bıyıklarını kesmiş kapanmış." o an gülme geldi. en çok kemal sunal filmlerini izlerken bu kadar gülerdim. kadının eşi arabaya binip gidene kadar bana baktı kadın.

ne yapalım yani arkadaş gülmeyelim mi o şekle?
ayısözlükte biraz takılınca, kadınsı erkeklerin yarattığı hayal kırıklığı, dehşet, iğrençlik, vurun kahpeye-lik , pipi düşürmeleri, yalancılıkları, 3000 tllik fatura, yemeğin ölçüsünün tutturulamaması, patronun haşlaması gibi durumları düşününce bazılarımızın şeriata uyum sağlamalarının çok da zor olmayacağını fark ettiren başlıktır. en azından bu konuda.

aynı eksi popülerliği erkeksi kadınların yaşamaması yanılgısının nedeni, erkeklerle yollarının çok da çakışmamasından olsa gerek. yoksa, belki de daha da şansızlar.
sünni islamın en büyük yanılgılarından biri olan hadis denen uydurma sözlerden biridir.adı üzerinde hadis.yani manyağın biri yüzlerce yıl peygamber böyle dedi diye böyle olmuş,birileri bunu ayetgibi kesin hüküm saymış.kuran'da olmayan saçmalıkları hadislerde bulabilirsiniz.geçen salaklar eşcinlleri öldürmenin sevap olduğunu da hadis diyerek meşrulaştırmaya çalışmıştı.
kafası çalışan bir müslümanın yaratılıştan gelen şeylere asla söz geçemeyceğini ve değiştirelemeyeceğini bilmesi lazım.eşcinsellik burada söz edilen galiba transeksüellik yaratılıştan gelir.yaratan yarattığı kulun fıtratını nasıl lanetler?bu hadise göre o zaman salyangozikurbağa ve solucan gibi bir çok şeyinde lanetlenmesi gerekmektedir.bildiğiniz gibi bu yaratıklar hermafrodit.güney amerikada bir kurbağa türü cinsiyetini besin kaynakalrı ve havanın nem oranına göre değiştiriyormuş mesela. şimdi bir hadiste benden:
allah erkeklere benzeyen kadınlara ve kadınlara benzeyen erkekler salyangozlara lanet etsin
insan ne kadar aşağılık bir varlık. değil mi?