ankara ayıları

25 eylül 2011 pazar günü ilk buluşma ve haliylede tanışma etkinliğini gerçekleştirecek olan ankaradaki ayı bireylerin genel adı.

http://www.facebook.com/ankaraayilari

adresli facebook sayfası üzerinden şuan için iletişimde olan grubun tek amacı zaman zaman toplanıp sinema, piknik, gezi gibi etkinlikler yapmaktır. organizasyonlarda etkin görev almak isteyen yada organizasyon öncesinde sms , mail gibi iletişim yollarıyla bilgilendirilmek isteyen ankaralı ayı ve ayıseverlere yönelik birde kayıt formu olan toplulugun kayıt formuna http://www.facebook.com/ankaraayilari?sk=app_265127420181210 adresi üzerinden ulaşılabilinmektedir.
2010 ya da 2009 yılında bi parti vermişlerdi. istanbuldan toplanıo gitmiştik.. eğlenceli miydi? değil miydi? tartışılır ama ortamdaki insanlar çok tedirgindi ve acayip bakıyorlardı. bıyıklı amcalar ve çıtır çerez çocuklar vardı.
bira ucuzdu, müzik nasıldı hatırlamıyorum, ortamda kocaman bilardo masası vardı, küçük loş bi yerdi...
onun dışında da bi organizasyonda rastlamadım ankara ayılarına
yeni nesil ayular toparlayacak gibi duruyor bu ekibi (bkz: icimdeki ayi) (bkz: greenbear) (bkz: tosun) vs vs
ayrıca her ne kadar ilkte olsak geç büyüdük biz; http://www.facebook.com/bearofankara hızla büyüyen hayran sayımız, renkli fikirlerimiz ve etkinliklerimizle ünleneceğiz hazır olun... *
ankara ayılarını sözlüğe davet etmenizi temenni etmekteyim. istanbuldaki sözlük zirvelerine ankara izmir mersin zirvelerini de eklemek lazım. arkadaşlarınızı davet edin sözlüğe bea.*
18 kasım 2011 cuma günü kızılay büyülü fener sinemasında saat 19:00 da ilk gösterimi yapılacak olan zenne filmi öncesi saat 15:00 ve sonrasında katılım sağlayacak olan ankaralı ayılarla mini bir film öncesi sohbet - muhabbet ortamı oluşturacak olan ayı grubu, bekleriz...

film gösterimine dair facebook etkinlik sayfası http://www.facebook.com/event.php?eid=236475903082068

katılım sağlayacak olan arkadaşların özel mesajla yada facebook üzerinden durumlarını bildirmeleri yeterlidir...
böyle bir topluluk mu varmış diye hayıflanmama sebep olan hede.. filme işten yetişebilirsek geleceğiz lakin öncesi çok mümkün değil gibi..
cuma ya kadar ankara da olabilirsem katılıp izlemeyi düşündüğüm etkinlik...
dün akşam küçük bir kısmının merakla beklenen zenne filmi temelli buluşmuş olduğu topluluk. sözlükten bear sikertir, despotango, bearoflove, icimdeki ayi ve greenbearın bulunduğu film öncesi ve sonrası buluşmada 9 kişilik güzel bir sohbet ortamı oluşmuş olup en yakın zamanda tekrarlanması dilenmektedir.
18 aralık pazar günü yeni bir buluşma gerçekleştirecek olan topluluk, sözlükten bearoflove, greenbear ve icimdeki ayi nin katılımının olacağı buluşma ortalama 8-9 kişi civarında olup sohbet muhabbet şeklinde gerçekleşecektir. katılım sağlamak isteyen ayı sözlük yazarlarının özel mesajla yada http://www.facebook.com/ankaraayilari adresli facebook sayfası ile iletişime geçmeleri ve durumlarını bildirmeleri yeterli olacaktır.
zenne
in vizyona girmesi ile yeniden toplanması dilenen topluluk. organizasyon henüz bütünleşmedi edinin işi, büdünün doktoru derken uzayacak gibi. olcak efenim yapcam kafaya koydum!
an itibariyle ayiciklarin yavas yavas kizilay sakarya da nuans bar da bulustugu topluluktur.
bugün * saat 19:00'da riot barda buluşup, suursuzca içerek, keyifli sohbetler edecek ayıcıklar topluluğudur.
bahara hoşgeldin demek için toplanan ayılardır.
14 nisan gecesi buluşup deliler gibi eğlenen, yazın habercisi olan bir gecede bahara merhaba diyen, güzel sohbetlere dalmış topluluk... ilk riot barın ev sahipliğinin yaptığı buluşma eskiyeni barda devam etti...
12 mayıs cumartesi ankara üniversitesi şenliklerinde buluşup, kenan doğulu - gökçe konserinde eğlenecek olan göbüşler ve göbüş severler topluluğu.
14 temmuzda bir tanışma buluşma partisi veriyorlarmış.

ayrıntılar için;

http://www.facebook.com/events/441778472522693/
ankara ayıları uzun zamandır var olan bir arkadaşlık grubu. kapalı bir grup olduğu için son dönemlerde daha fazla sosyalleşmek isteği ile yeni arkadaşlıklar , dostluklar kurmak amacıyla bu şekilde buluşmalar ve etkinlikler düzenliyor. amaçları ankara ve çevre illerde yasayan ayıların birbirleriyle iletişime geçmeleri ,dost olmaları ve sosyal paylaşımlarda bulunmalarıdır.
bayramın 3. günü buluşup bayramlaşcak olan ayı grubudur. detaylar için; http://www.facebook.com/events/350445188...
her zaman istanbul'un "verimli" ortamından yoksun ve üzüldüğüm arkadaşlardır...
  • /
  • 2